Biologia SGGW

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
ewelinawew
Posty: 8
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 18:14

Re: Biologia SGGW

Post autor: ewelinawew »

myślę, ze nie ma nikogo odważnego Jak milo przeczytać, ze będzie z nami płeć przeciwna

Awatar użytkownika
spdi3
Posty: 24
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:02

Re: Biologia SGGW

Post autor: spdi3 »

Ja właśnie też szukam co jakiś czas. ale faktycznie nie ma. A ja aż taka odważna też nie jestem xd
dobrzeci
Posty: 43
Rejestracja: 8 sie 2012, o 08:23

Re: Biologia SGGW

Post autor: dobrzeci »

ja również witam naszego rodzynka:D! kurcze usunęłam face na wakacje, ale dajcie tu znać jak bd grupa to oczywiście dołączę do niej

kiedy składacie dokumenty? Ja mam termin na piątek.
Awatar użytkownika
spdi3
Posty: 24
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:02

Re: Biologia SGGW

Post autor: spdi3 »

Ja mam termin na jutro. Ale się nie wyrobię. (chcę już dostarczyć wszystkie dokumenty, a więc ten papierek od lekarza medycyny pracy również) Myślę, że będę w czwartek
P.S. Strsznie mi się nie chce jechać, mam ok. 6h drogi Chyba za bardzo rozleniwiłam się w te wakacje.
dobrzeci
Posty: 43
Rejestracja: 8 sie 2012, o 08:23

Re: Biologia SGGW

Post autor: dobrzeci »

ja mam do Warszawy ok 250 km, także czasowo + - 3,5 h.
Ja właśnie dzisiaj walczę z tym lekarzem żeby dostać się do jakiegoś bo chcę to mieć już z głowy jedziesz z kimś z dokumentami czy samotnie?:D
Awatar użytkownika
spdi3
Posty: 24
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:02

Re: Biologia SGGW

Post autor: spdi3 »

Ja mam nadzieję załatwić lekarza jutro. (jakkolwiek to brzmi, nie chcę mu robić krzywdy hehe) Mama chce trochę pozwiedzać, więc takie 2 w 1. Mała wycieczka i złożenie dokumentów.
Wyłączenie facebooka na wakacje. jeeej podziwiam!
dobrzeci
Posty: 43
Rejestracja: 8 sie 2012, o 08:23

Re: Biologia SGGW

Post autor: dobrzeci »

hahah wiesz jak ciężko się powstrzymywać od logowania? haha ale powiem Ci, że nagle tyyyyyle czasu znalazłam na wszystko, że nie mogłam postąpić lepiej, teraz myślę,że nawet jeśli wrócę to bd ograniczone logowanie do minimum haha

no jasne, pojeździć, pozwiedzać, jest co ) ja mam o tyle świetnie,że mój chłopak studiuje w Wawie i też SGGW tylko totalnie inny kierunek, typowo ekonomiczny, więc jak coś mogę na niego liczyć:)
Awatar użytkownika
spdi3
Posty: 24
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:02

Re: Biologia SGGW

Post autor: spdi3 »

Ja nie znam nikogo kto studiuje na SGGW, więc idę trochę w ciemno, ale cóż Do odważnych świat należy czy tam coś xd Ja to mam nadmiar wolnego czasu ostatnio więc facebook mi nie przeszkadza, ale od października. kto wie, może nie będę miała czasu nawet komputera włączyć xd Oby nieeee
dobrzeci
Posty: 43
Rejestracja: 8 sie 2012, o 08:23

Re: Biologia SGGW

Post autor: dobrzeci »

no ponoć trzeba posiedzieć na tym kierunku, nie ma lekko, ale co się dziwić przeciez szkoła w sumie przyrodnicza(:
a damy radeee)))
dobrzeci
Posty: 43
Rejestracja: 8 sie 2012, o 08:23

Re: Biologia SGGW

Post autor: dobrzeci »

jakbyś miała jakiś problem to pisz śmiało jak bd w stanie to pomogę< pionagt
Awatar użytkownika
spdi3
Posty: 24
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:02

Re: Biologia SGGW

Post autor: spdi3 »

Oki, dzięki. Będę pamiętać !
dobrzeci
Posty: 43
Rejestracja: 8 sie 2012, o 08:23

Re: Biologia SGGW

Post autor: dobrzeci »

Wymagane dokumenty pkt 8 :
oświadczenie kandydata o spełnieniu warunków do podjęcia i kontynuowania studiów bez wnoszenia opłat (dotyczy tylko studiów stacjonarnych) – formularz oświadczenia i wydruk, dostępne w Panelu Administracyjnym Systemu Obsługi Kandydatów po zakwalifikowaniu do przyjęcia na studia.


TO dotyczy każdego
mam mały nieogar
Awatar użytkownika
spdi3
Posty: 24
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:02

Re: Biologia SGGW

Post autor: spdi3 »

Tak, tam są odnośniki na dole co masz wypełnić. Wypełniasz prawdopodobnie punkt pierwszy. Drukujesz i musisz dostarczyć z tymi wszystkimi papierami na uczelnie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości