Biologia SGGW

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Reakcja

Re: Biologia SGGW

Post autor: Reakcja »

Hej!
Odświeżam wątek!

Kto kandyduje w tym roku na biologię w SGGW? Jak wyniki?
Vellum
Posty: 8
Rejestracja: 6 mar 2014, o 23:44

Re: Biologia SGGW

Post autor: Vellum »

Heej, ja ubiegam sie o miejsce na uw i sggw. Ilosc genetyki na tegorocznej maturze mnie zabila D ale raczej sie dostane Na obie uczelnie Tylko ktora wybrac

Reakcja

Re: Biologia SGGW

Post autor: Reakcja »

Chodź do SGGW!
Vellum
Posty: 8
Rejestracja: 6 mar 2014, o 23:44

Re: Biologia SGGW

Post autor: Vellum »

Cały czas się nad tym zastanawiam z tego co mówią znajomi wyposażenie SGGW jest najlepsze, ale boję się że ta biologia będzie oparta w dużej mierze o rolnictwo
Reakcja

Re: Biologia SGGW

Post autor: Reakcja »

Byłam parę razy w SGGW. Wg mnie bardzo ładna i nowoczesna uczelnia + co ważne, chyba najbogatsza w kraju. Wydaje mi się (po przeczytaniu sylabusów), że nie będzie w dużej mierze oparta o rolnictwo. Przecież jest oddzielny kierunek- rolnictwo właśnie. Z tego co widziałam, w I sem. są przedmioty takie jak: matma, fizyka, język, informatyka, chemia + biologiczne typowo (zoologia bezkręgowców, coś z botaniką), więc trochę chyba ciężko w to upchać coś typowo rolniczego
Vellum
Posty: 8
Rejestracja: 6 mar 2014, o 23:44

Re: Biologia SGGW

Post autor: Vellum »

Zawsze cos mozna upchnac badania roslin na podstawie roslin uprawnych itp :p jesli tak bedzie to niestety sie zawiode najgorszE ze nie mozna wiedziec w 100% jak tam jest :p. Mnie boli dojazd. Mieszkam 45 km od kampusu. Pomijam dojazd km, ktory moze zajac bardzo duzo Tego niestety nie omine D

Arrhenius
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2012, o 08:34

Re: Biologia SGGW

Post autor: Arrhenius »

I jak po 5 lipca. Ktoś zawita na Biologię?
Luiza7
Posty: 28
Rejestracja: 5 lip 2014, o 19:23

Re: Biologia SGGW

Post autor: Luiza7 »

Reakcja pisze:Byłam parę razy w SGGW. Wg mnie bardzo ładna i nowoczesna uczelnia + co ważne, chyba najbogatsza w kraju. Wydaje mi się (po przeczytaniu sylabusów), że nie będzie w dużej mierze oparta o rolnictwo. Przecież jest oddzielny kierunek- rolnictwo właśnie. Z tego co widziałam, w I sem. są przedmioty takie jak: matma, fizyka, język, informatyka, chemia + biologiczne typowo (zoologia bezkręgowców, coś z botaniką), więc trochę chyba ciężko w to upchać coś typowo rolniczego
Słyszałam, że jeśli chodzi o studia przyrodnicze, to mają nowoczesne laboratoria. I podobno część lingwistyczna też fajnie prosperuje - grupy poziomujące. Pozdrawiam i gratuluję wszystkim, którzy 5.otrzymali wiadomość o przyjęciu

Reakcja

Re: Biologia SGGW

Post autor: Reakcja »

Ja zawitam, ja zawitam!

O, Luiza7, z tymi językami to aż mnie pocieszyłaś. Ja właśnie słyszałam, że w SGGW poziom języków jest taki sobie, a tu proszę- pozytywna opinia
Awatar użytkownika
zuza123
Posty: 148
Rejestracja: 28 wrz 2012, o 21:42

Re: Biologia SGGW

Post autor: zuza123 »

Hej, dostałam się na biologię jednak jest to dla mnie opcja jedynie awaryjna
Reakcja

Re: Biologia SGGW

Post autor: Reakcja »

A co jest Twoim głównym celem zuza123?
Awatar użytkownika
zuza123
Posty: 148
Rejestracja: 28 wrz 2012, o 21:42

Re: Biologia SGGW

Post autor: zuza123 »

Higiena stomatologiczna, a na drugim miejscu jest pielęgniartstwo
Jeśli na nic z tego się nie dostanę to będę zmuszona pójść na biologię
Vellum
Posty: 8
Rejestracja: 6 mar 2014, o 23:44

Re: Biologia SGGW

Post autor: Vellum »

Tez sie dostalem ale wciaz mysle co i jak. A jest mozliwosc startowania angielskiego z poziomu C1? To dla mnie wazne zebym nie musial roboc B2 tylko wyzej jaki poziom ma grupa zaawansowana?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości