Biologia SGGW

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
ebOla
Posty: 18
Rejestracja: 22 mar 2009, o 21:19

Ja też się dostałam :D

Post autor: ebOla »

Ja też się dostałam na SGGW Czyli nie jest ze mną aż tak źle.

Piszcie przy okazji jak tam wyniki matur
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: Biologia SGGW

Post autor: onlyma »

Nie wiem ile miałam punktów, nie wiem jakie były progi, nic nie wiem. Jak tylko odczytałam e-maila to były %%%%, więc :D:D
póki co czekam jeszcze na odp z uniwerka, ale podejrzewam, że będę składać papiery hehe.
No to co dziewczyny, studiujemy razem od października?
ebOla
Posty: 18
Rejestracja: 22 mar 2009, o 21:19

progi, progi, progi...

Post autor: ebOla »

Wiem, że progów nie podawali. Wysłali tylko maila, ale tak tylko orientacyjnie pytam o wynik matury, bo ja miałam 80%, czyli na razie mamy hipotetyczny próg 80
Też składałam na UW i mam mały dylemat, ale jeśli chodzi o klimat i profil uczelni to jednak SGGW bardziej do mnie przemawia a jak jest u Ciebie?
pełzatka
Posty: 192
Rejestracja: 22 kwie 2009, o 14:20

Re: Biologia SGGW

Post autor: pełzatka »

Ja mam 72 pkty.
złożyłam jeszcze na UJ. też się waham. na UJ dopiero 14.wyniki wątpie też żebym weszła z pierwszej listy. ebOla kiedy masz termin na potweirdzenie? Ja na 16lipca.
I własnie, co skania Cię do wybrania SGGW?
ebOla
Posty: 18
Rejestracja: 22 mar 2009, o 21:19

:)

Post autor: ebOla »

Hipotetycznie, dokumenty mam dowieźć 14, ale nie będę mogła być wtedy w Warszawie, więc dowiozę później. Te terminy, które oni podali to jedynie propozycje kolejności, w której przyjmują papiery, ale można je dowieźć obojętnie kiedy, oby wyrobić się do 23 lipca
Do podjęcia studiów na SGGW skłania mnie typowy profil uczelni, renoma w środowisku takich uczelni i klimat, który miałam okazje poznać przy okazji konkursu Start po indeks. Uczelnia dża, nowoczesna i wszystkie budynki w kupie, a to też ważne. Akademiki ładne i przy samej uczelni. To przecież w sumie takie miasteczko w mieście. Czuć studencki klimat
parysek
Posty: 17
Rejestracja: 21 cze 2009, o 13:25

Re: Biologia SGGW

Post autor: parysek »

witam, witam też się dostałam ( i teraz przeciągły okrzyk radości i tuptanie nóżkami)
N-ana
Posty: 7
Rejestracja: 12 lip 2009, o 20:44

Re: Biologia SGGW

Post autor: N-ana »

i ja dolaczam do tej gromadki nowoprzyjetych na bio
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: Biologia SGGW

Post autor: onlyma »

Ja czekam na uniwerek na jutrzejsze wyniki, ale na 99% wybiorę SGGW ) I pewnie we wtorek pojadę z papierami, bo później nie będę mieć wolnego od pracy .
Może któraś z Was ma ochotę się wybrać we wtorek ze mną? Zawsze to raźniej by było :):):)
ebOla
Posty: 18
Rejestracja: 22 mar 2009, o 21:19

ehh...

Post autor: ebOla »

Niestety, ja nie dołączę, choć fajnie byłoby spotkać osoby z roku jeszcze przed październikiem
Zresztą mam jeszcze mętlik w głowie, bo to UW jednak nęci. Głupie to jest. Jeśli wybrałabym UW, to tylko dlatego, że ładnie brzmi studiuję na UW, ale jeśli wybiorę na SGGW to postawię na pewno na jakość. Weźcie pomóżcie (
parysek
Posty: 17
Rejestracja: 21 cze 2009, o 13:25

Re: Biologia SGGW

Post autor: parysek »

ebOla od UW zdecydowanie jest lepiej studiować biologię na SGGW- przede wszystkim ze względu na wyposażenie laboratoriów. SGGW ma dużo funduszy i ich nie żałuje na nie. Zresztą SGGW jest szkołą przyrodniczą. Rozmawiałam z moją nauczycielką od biologii ( cudowna kobieta) i poradziła SGGW.

Olyma, zastanawiam się nad wtorkiem ale to nie jest jeszcze pewne.
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: Biologia SGGW

Post autor: onlyma »

ebOla, ja też będę mieć dziś pewnie ten dylemat, uniwerek czy sggw, ale jak już mówiłam, wybiorę sggw. Znajoma pani doktor poradziła mi właśnie tę uczelnię, dużo osób mówiło, że sggw to uczelnia z renomą i prestiżem, mimo że Uniwersytet Warszawski brzmi tak bardziej poważnie i dumnie.
parysek, jeśli będziesz we wtorek się wybierać to daj mi wcześniej znać )
ebOla
Posty: 18
Rejestracja: 22 mar 2009, o 21:19

cisza ;>

Post autor: ebOla »

I co tak dziewczyny zamilkłyście Ja właśnie dziś złożyłam wszystkie dokumenty i mogę mianować się studentką biologii na SGGW A jak wasze dostarczanie
Tak offtopicowo: Czy któraś z Was będzie mieszkać w akademikugt
ladykatastrofa
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2009, o 14:13

Re: Biologia SGGW

Post autor: ladykatastrofa »

witam wszystkich

ja też się dostałam na biologię sggw. ktoś jeszcze wybiera sie we wtorek składać dokumenty?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości