Biologia (sp nauczycielska) na UMK w Toruniu!

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
annMoors
Posty: 3
Rejestracja: 5 cze 2009, o 10:43

Biologia (sp nauczycielska) na UMK w Toruniu!

Post autor: annMoors »

szukam i szukam. może jest tam tak źle, że tylko ja myślę o studiowaniu na tej uczelni.hmm? Przewertowałam program nauczania, plan zajęć i nie zauważyłam niczego niepokojącego. Chciałabym jednak sprawdzić opinie studentów. Jak pogodzić zajęcia z biologii, geografii, pedagogiki i przedmiotów ścisłych? Jaki poziom reprezentuje ta szkoła? Może ktoś zdradzi jaki jest próg punktowy. Mam biologię rozszerzoną i angol podstawowy (myślę ze zdane bardzo dobrze). Z chemii jestem dobra, tylko olałam organiczną w ostatniej klasie. Z matmy średnio. Za każdą odpowiedź będę odstawiać czołobitnościD Pozdrawiam. Anka.
mile widziane odpowiedzi na [at].onet.pl)
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Biologia (sp nauczycielska) na UMK w Toruniu!

Post autor: Sephora »

annMoors pisze:Przewertowałam program nauczania, plan zajęć i nie zauważyłam niczego niepokojącego.
bo nic niepokojącego na tych studiach nie ma) grunt to chcieć na nie iśc
annMoors pisze:Jak pogodzić zajęcia z biologii, geografii, pedagogiki i przedmiotów ścisłych?
przedmiotów ścisłych stricte jest bardzo mało,matematyka na 1 roku (niee jest ciężka) i statystyka na 4 (poziom podobny jak matematyka),biofizyki nie liczę bo nie uważam żeby była ścisła, dużo na niej teorii.
annMoors pisze:Z chemii jestem dobra
-a to się bardzo przyda , bo studednci narzekają głównie na chemię ,że jest ciężka)poziom jest wysoki,ale o tym się przekonasz. Na biologii najgorsze sa pierwsze 3 lata,potem z górki, pisanie pracy itd.itp.
annMoors
Posty: 3
Rejestracja: 5 cze 2009, o 10:43

Re: Biologia (sp nauczycielska) na UMK w Toruniu!

Post autor: annMoors »

dziękuję) nastawiam sie na cięzką pracę, ale przynajmniej nie rezygnuję z pasji)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość