Biologia stosowna czy biologia pedagogiczna?

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
madlen7777
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2009, o 09:46

Biologia stosowna czy biologia pedagogiczna?

Post autor: madlen7777 »

witajcie mam pytanie: mam do wyboru na uczelni biologie stowowaną i biologię pedagogiczną z możliwościa uczenia chemii, i zastanawiam się czy po biologii nauczycielskiej można szukać pracy w innych placówkach niż szkoła moze się ktoś orientuje?
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: Biologia stosowna czy biologia pedagogiczna?

Post autor: Sephora »

można próbowac, ale jest ciężko bo jestes już nakierunkowana na szkołę. To gdzie znajdziesz pracę po biologii zależy od szczęscia i znajomosci. Pewnie że można się starac w ciągu studiów- zapisywac się na praktyki, robić kursy, czy strzelić sobie podyplomówkę z czegoś przydatnego. Idąc na biologię ogólną możesz poźniej również zapisac się na kurs pedagogiczny. Wybór należy do Ciebie, ja miałam do wyboru ogólną i nauczycielską i wybrałam ogólną. Ale na studiach mogłam odbyć bezpłatny kurs pedagogiczny, więc to inna para kaloszy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości