Biologia UJ KRAKÓW

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
nadzieja07
Posty: 16
Rejestracja: 28 sie 2008, o 21:28

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: nadzieja07 »

To znaczy, że ta kobieta na spotkaniu chyba się pomyliła. Dzięki za pomoc. Trudno mi to wszystko ogarnąć.
nadzieja07
Posty: 16
Rejestracja: 28 sie 2008, o 21:28

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: nadzieja07 »

A poradźcie mi proszę jeżeli mam matmę na Grodzkiej 52 i kończę ją o 16.15 a chce wziąć kurs neurofizjologii, który zaczyna się o 16.00 na Ingardena to mam go brać i się spóźniać? czy to w ogóle można tak robić? W sumie będę się spóźniała ale nie mam innej możliwości, bo każdy kurs jaki chce wziąć nie pasuje do mojego planu a jeśli wykład pasuje to ćwiczenia już nie. Można w takiej sytuacji chodzić tylko na wykład a ćwiczenia olać? Bo przecież sie nie rozerwę ani nie sklonuje
zielony motylek
Posty: 37
Rejestracja: 21 sie 2007, o 22:43

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: zielony motylek »

Hmmm. Jak chcesz to możesz się spóźniać i potem uzupełniać notatki od kogoś, ewentualnie z matmą (to chyba ćwiczenia) możesz pokombinować i np. ustalicie grupą że zaczynacie wcześniej. Neuro jest fajna i warto chodzić, bo potem na fizjologii zwierząt jest łatwiej z tych tematów.
nadzieja07
Posty: 16
Rejestracja: 28 sie 2008, o 21:28

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: nadzieja07 »

A Wykładowcy nie patrzą się krzywo na spóźnialskich Teraz sie zastanawiam czy brać monitoring biologiczny kurs roczny. czy neurofizjologie i coś jeszcze. Jeszcze takie pytanie: Jeżeli w katalogu jakiś kurs mi sie podoba ale jest zaznaczony, że odbywa się w semestrze letnim w zasadzie są takie 2 kursy które mi sie podobają to mogę je sobie juz teraz zaklepać i w semestrze zimowym nie brać żadnego kursu tylko chodzić na te obowiązkowe?. Te kursy letnie dałyby mi razem 7 pkt.
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 45
Rejestracja: 21 maja 2010, o 22:50

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Elly »

nadzieja07, Możesz (tzn. ja sądzę, że tak. Na tej zasadzie opierałam swoje postanowienia co do kursów ) bo musisz mieć 5 pkt. za te kursy w ciągu roku. Czyli wszystko jedno czy w letnim czy w zimowym semestrze.

// A ja mam pytanie czy ktoś wie o co tu chodzi:
jestem zarejestrowana na np. wykład z matematyki i podpięłam go (cokolwiek to oznacza xP), natomiast jak klikam na ten wykład w moim planie (w usosie) i wyświetla się lista osób - mnie na tej liście nie ma. Tak samo z chemią ogólną i nieorganiczną. A np. na wykładzie z biologii roślin jestem na liście mimo, że rejestrowałam się w taki sam sposób.
I mam możliwość wyrejestrowania się z matematyki, także stwierdzam, że muszę na niej być. Tylko fizycznie nie ma mojego nazwiska
nadzieja07
Posty: 16
Rejestracja: 28 sie 2008, o 21:28

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: nadzieja07 »

O to ja Ci niestety z takim problemem nie pomogę
a której grupie jesteś?
nadzieja07
Posty: 16
Rejestracja: 28 sie 2008, o 21:28

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: nadzieja07 »

Jak Ty się logujesz? Wszystko wg planu wpisujesz na USOSie? Bo ja nie wiem jeśli mi zajęcia obowiązkowe nie pasują to czy mogę sobie z inną grupą chodzić na dane wykłady albo ćwiczenia które mi nie pasują i nie wiem czy to nie będzie jakis problem jak się zaloguję do grupy np III na biologie a jestem w grupie I planowo .hmmm Może nic mi nie zrobią
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 45
Rejestracja: 21 maja 2010, o 22:50

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Elly »

Wszystko jak w planie poza tym co inaczej
Oczywiście kombinowałam Ponieważ nie pasowała mi neurofizjologia nigdzie a na niej mi najbardziej zależy. Więc zapisałam się wg planu, ale potem odkryłam wspaniałą funkcję Usosa, jak giełda kursami i zamiana poszczególnych przedmiotów w obrębie grup. Tak więc przepisałam się z grupy VIII (mojej) do grupy VI na biologię roślin na ćwiczenia i tym samym zyskałam miejsce dla neurofizjologii Po parunastu minutach (ktoś/coś) zaakceptował/o moją decyzję i nagle znalazłam sięw grupie VI na biologii roślin. Także da się coś takiego zrobić, wiec może tak spróbuj. Natomiast nie mam pojęcia na ile faktycznie tam jestem gdzie chciałam
nadzieja07
Posty: 16
Rejestracja: 28 sie 2008, o 21:28

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: nadzieja07 »

ooo sprytnie jak na taką giełde wejść szukam i nie moge coś odnaleźć
nadzieja07
Posty: 16
Rejestracja: 28 sie 2008, o 21:28

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: nadzieja07 »

Kurczę bo ja też musze coś sobie wymienić też chce neurofizjologię a zachodzi mi na ćwiczenia z matmy i nie wiem gdzie ta giełda na na USOsie nie znalazłam tego albo źle szukam:/
Awatar użytkownika
Miniaa
Posty: 388
Rejestracja: 7 maja 2009, o 19:05

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Miniaa »

Sprzedam wszystkie materiały na Iwszy rok razem z zielnikiem za 200zł. W skład zestawu wchodzą wszystkie papieru jakie mam, notatki np na biologię roślin i ksera książek, np Szweykowscy. Jest tego naprawdę sporo, całe dwie półki. Jest tam wszystko co jest potrzebne na Iwszy rok. jakby ktoś był zainteresowany to proszę pisać
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 45
Rejestracja: 21 maja 2010, o 22:50

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Elly »

Chciałam ci powiedzieć jak to znalazłam, ale jak teraz weszłam na Usos, to tego nie widzę nigdzie
Mimika
Posty: 24
Rejestracja: 14 mar 2008, o 20:58

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Mimika »

Oo, Elly to jesteśmy w tej samej grupie - nieszczęsnej VIII.
I też się wymieniłam przez giłdę miejsc biologią roślin. Tylko, że ja poszłam do IX.
Mam nadzieję, że nie będzie przez tą wymianę problemów. Zdziwiło mnie tylko to, że od razu nas poprzerzucało. No, ale. co złego, to nie my P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości