Biologia UJ KRAKÓW

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: zielenica »

"czy można go połączyc na na III roku licencjackich i 1 magisterki na przykład."
Większość osób tak robi, jeśli nie wszyscy - dopiero na III roku zaczyna się pedagogiczny. Tzn blok kursów pedagogicznych, trochę tego jest (w sumie to jak prawie drugi kierunek.)
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 241
Rejestracja: 3 sie 2008, o 22:58

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Lenka »

Chyba od tego roku weszła możliwość robienia kursu pedagogicznego już od II roku studiów. Czyli teoretycznie po licencjacie możesz uczyć w szkole :} Niemniej tak jak to napisała zielenica, jest to osobny kierunek, bo wszelkie emisje głosu, pedagogiki i psychologie zajmują tyle czasu co odrębny kierunek studiów.
Goch

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Goch »

Witam, mam pytanie czy podział na grupy jest wg alfabetu?
Gośaaaaa

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Gośaaaaa »

Najpierw dziewczyny po równo alfabetycznie do 10 grup, to samo chłopcy. Ogólnie całość wychodzi alfabetycznie, choć są wyjątki (tz. osoba z nazwiskiem na Z. na pewno nie wyląduje w 5 grupie, najprawdopodobniej w 10, ale może się zdarzyć, że w 9.)
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: zielenica »

Czasem da się jakoś wymienić między grupami, ale nie wiem jak teraz Generalnie alfabetycznie.
ggość

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: ggość »

Co trzeba zdawać i na jakim poziomie aby dostać się na biologię na UJ? Czy sama biologia rozszerzona starczy?
nevermind92
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2012, o 14:18

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: nevermind92 »

Witam,jestem studentką pierwszego roku biologii i geografii na UJ. Usłyszałam ostatnio przypadkiem,że istnieje możliwość przeniesienia się z tego kierunku na biologię po pierwszym roku,pod warunkiem zaliczenia kursów z zakresu biologii,których na pierwszym roku nie miałam[wychodzi ok.3-4 kursów]. Czy wiecie gdzie mogę się z tą sprawą skierować i czy faktycznie istnieje realna szansa na przeniesienie się?
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: zielenica »

"Czy wiecie gdzie mogę się z tą sprawą skierować i czy faktycznie istnieje realna szansa na przeniesienie się?
Najlepiej iść dowiedzieć się wszystkiego u Pani Dziekan (nie do dziekanatu czy sekretariatu! Tam czasem można zostać wprowadzonym w błąd.). Kombinować zawsze można, grunt to pokazać determinację i porządnie uzasadnić swoje zdanie
Gość

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Gość »

Warto zapytać się studentów Biologii UJ
Awatar użytkownika
Morrrigan
Posty: 35
Rejestracja: 3 maja 2014, o 11:31

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Morrrigan »

Ma sens ewakuacja z biotechnologii?
ogórecznik

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: ogórecznik »

Hej wszystkim. Miałabym pytanie techniczne. Gdzie odbywają się zajęcia? ) W jednym miejscu, na wydziale Biologii i Nauk o Ziemi, czy może jeszcze w innych częściach miasta? Np. Instytut Botaniki jest na ul. Kopernika, czyli zajęcia pt. Biologia roślin będzie tam? )
Przepraszam za trochę głupawe pytania, ale zastanawiam się gdzie najlepiej będzie wynająć pokój ]
Dzięki za jakiekolwiek informacje :)
pechuj

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: pechuj »

[quote="Joker"]Jest tu ktos po 2 roku biologii na UJ? mialbym pare pytan[/quote]ta
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość