Biologia UJ KRAKÓW

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
koperek

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: koperek »

juz wiem jak sie nazywala ta ksiazka do ewolucjonizmuzarys mechanizmow ewolucji"
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: muppet »

Dziekuje ci bardzo
asiaj
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2006, o 09:05

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: asiaj »

Hej, ja właśnie studiuje bilogię na UJ w specjalnosci biochemia Jak ktoś jest zainteresowany (tak na serio) biologią, to sądze, że znjadzie tu wiele dla siebie. Jest dużo ciekawych kursów do wyboru, są kurczy wyjazdowe w malowniczych zakątkach. A iii. w cale nie jest trudno jak niektórzy twierdzą Goraco polecam Jak ktoś ma jakies pytanka to proszę (gg):) napewno odpisze, postaram się szybko!
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: muppet »

No ja bym nie powiedziala ze nie jest trudno - swiadczy o tym chociazby to ze na 1 roku odpada/rezygnuje ok 50 osob. Jest duzo nauki - ale jak ktos lubi biologie to wszystko samo wchodzi do glowy
asiaj
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2006, o 09:05

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: asiaj »

EE nie żartuj! Za moich czasów zaczęło studia 250 osób dziś mamy 147 coś koło tego]
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: muppet »

Tak BTW uwazam ze za duzo ludzi przyjmuja na ta biologie - mysle ze powinni gora 100 osob przyjmowac - nie trzeba by wtedy siedziec na cwiczeniach do nocy (na studiach dziennych!)
asiaj
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2006, o 09:05

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: asiaj »

Owszem, ale chyba wiesz dlaczego tak robią? chodzi tylko o kase.
Angel7
Posty: 62
Rejestracja: 12 wrz 2006, o 10:24

Biologia na UJ

Post autor: Angel7 »

Czy jest tutaj moze ktoś z biologii na UJ
Radzik

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Radzik »

Połowa osób na tym forum to UJ Biologia
Radzik

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Radzik »

Cały portal biolog.pl jest bardzo krakowski, moŻe bedziesz miała okazje poznać naczelnego, kręci się na Ingardena i na nowym kampusie na Ruczaju.
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: muppet »

Poszukaj tematu w dziale: Biologia, biotechnologia, ochrona środowiska na studiach
Angel7
Posty: 62
Rejestracja: 12 wrz 2006, o 10:24

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Angel7 »

No proszę. no to super ja też od października będę tam bywać.
Angel7
Posty: 62
Rejestracja: 12 wrz 2006, o 10:24

Re: Biologia UJ KRAKÓW

Post autor: Angel7 »

Witam
W tym roku zaczynam studia na biologii na UJ i poprostu niebardzi wiem o cho chodzi z kartami programowymi. Może doacie radę mi jakoś pomóc.

Dopiero zaczynam więc nie myslałm jeszce jakoś konkretnie o specjalizacjach ale biorę pod uwagę cztery: antropologię, genetykę i biologię rozrodu, biologię komórki albo neurobiologię. Zastanawiam się jakie kursy powinnam wybrać (te dodatkowe)
Jak na razie muślałam o
1. Odżywianie i biochemiczne mechanizmy kontrolo masy ciała
2. Neurofizjologia
3. Hodowla i uzytkowanie zwierząt laboratoryjnych
4. Podstawy mikroskopowania

zastanawiam się też nad chemią organiczną. czy powinnam wybrać duzy kurs czy raczej mały

Poradźcie ile powinnam wybrać kursów dodatkowych żeby dać sobie radę.

aha, czy w każdym roku zajęcia odbywają się według tego samego planu zajęć

Przepraszam ze tu tak banalnie o wszystko pytam i pewnie zanudzam ale nie chcę wyjść na idiotkę zaraz na starcie

Acha jeszcze jedno. przy uzupełnianiu tej karty natknęłam się na to że zajęcia prowadzą różni wykładowcyczy odrazu zostajemy przypisani do danego prowadzącego czy to też jest kwestia mojego wyboru?

Pozdrawiam wszystkich i z niecierpliwością czekam na Wasze odpowiedzi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości