Biologia UMCS

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
waldi

Biologia UMCS

Post autor: waldi »

w tym roku mam zamiar zdawac na UMCS,z tego co przeczytalem,wynika ze egzamin na studia magisterskie polega na konkursie swiadectw,biola i przedmiot dodatkowy z tym ze ja niezdawalem biologi na maturze,bo jestem po technikum, moze ktos mi powie co wiec w takiej sytuacji,musze zdawac test i na jakim poziomie(jaki zakres materialu obejmuje),aha dodam ze jestem po starej maturze. :?
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2007, o 14:38 przez waldi, łącznie zmieniany 1 raz.
bagatha

Re: Biologia UMCS

Post autor: bagatha »

Nie wiem czego wymaga ta uczelnia (najlepiej bedzie jesli tam zadzwonisz), ale zazwyczaj w takich sytuacjach prowadzona jest rozmowa kwalifikacyjna lub inna forma sprawdzenia Twojej wiedzy biologicznej. Wiem, ze niektore uczelnie tak robily. Byc moze w tej chwili jest inaczej. Naprawde najlepiej bedzie jesli zadzwonisz lub pojdziesz i po prostu zapytasz
powodzenia!
waldi

Re: Biologia UMCS

Post autor: waldi »

planuje startowac na UMCS ,z tym ze niewiem jak traktuja kandydatow ktorzy nie mieli tego przedmiotu w szkole sredniej,nadodatek ze stara matura. :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości