Biologia Uniwersytet Rzeszowski

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Iwunia
Posty: 5
Rejestracja: 8 wrz 2007, o 12:12

Biologia Uniwersytet Rzeszowski

Post autor: Iwunia »

Witam . Mam pytanie jeśli chodzi o studia biologiczne najlepiej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Chodzi mi o stopień trudności tego kierunku, ale również o pracę po tych studiach. Z góry dziękuję!
Bursykon
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 16:55

Re: Biologia Uniwersytet Rzeszowski

Post autor: Bursykon »

Ja kończę biologię na Urze. studia ciekawe, ale cięzkie, bo dużo chemii w różnych wariantach, biofizyki. Przygotuj się na wejsciówki na każde zajęcia, czyli w sumie 2 razy w tygodniu albo i codziennie. Zajęcia terenowe ciekawe. Najcieższy egzamin to chyba botanika na pierwszym roku, biologia komórki na drugim, genetyka na trzecim, biochemia i chemia fizyczna (zależy z kim egzamin), ale do zdania. Reszta idzie z górki.
Awatar użytkownika
millka
Posty: 24
Rejestracja: 22 kwie 2008, o 21:00

Re: Biologia Uniwersytet Rzeszowski

Post autor: millka »

Witam! A jak jest z matematyką na Uniwersytecie Rzeszowskim?Czy ktoś wie?-przepraszam,że wszędzie pytam o tą matmę ale właśnie ona u mnie stwarza największe problemy.Więc jak to jest w Rzeszowie
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: Biologia Uniwersytet Rzeszowski

Post autor: Gekon »

Sądzę ,że matmy się nie uniknie na żadnej Biologii na Uniwerku.
Ale co do poziomu w Rzeszowie, to wydaje mi się ,że nie jest on a wysoki - ta uczelnia jest nie najwyżej w rankingu szkół.
16Kaja16
Posty: 5
Rejestracja: 17 paź 2009, o 12:02

Re: Biologia Uniwersytet Rzeszowski

Post autor: 16Kaja16 »

podbijam temat, moze ktos napisac jak wygląda chemia organiczna ? jakie tematy sa tam brane? bo na stronie tego nie ma.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości