Biotechnologia medyczna, proszę o radę.

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
Mitrah
Posty: 9
Rejestracja: 27 maja 2013, o 16:13

Biotechnologia medyczna, proszę o radę.

Post autor: Mitrah »

Proszę Was o radę.

Znajduję się na liście rankingowej na kierunku biotechnologia na miejscu 256 (początkowo 260, kilka osób zrezygnowało, co na bieżąco widzę w IRK). Mam 103 punkty rankingowe, a obecny próg wynosi 142. Aby brać udział w dalszej rekrutacji muszę w ciągu tygodnia dostarczyć dokumenty (nie mając tej pewności, że mnie przyjmą). Niestety mieszkam ok. 400 km od Gdańska i gdybym miała choć cień szansy na to, że mnie przyjmą, wsiadłabym w pociąg i zawiozła dokumenty.

Czy ktoś z Was, na podstawie doświadczeń z wcześniejszych lat, może powiedzieć, jak wyglądał ostateczny zeszłoroczny próg i czy warto w mojej sytuacji jechać do Gdańska?
inmariviatua
Posty: 21
Rejestracja: 15 lip 2013, o 19:51

Re: Biotechnologia medyczna, proszę o radę.

Post autor: inmariviatua »

Ja jestem w podobnej sytuacji i jadę złożyć papiery, a Ty złożyłaś w końcu? A też mieszkam prawie 400 km od Gdańska -)

Mitrah
Posty: 9
Rejestracja: 27 maja 2013, o 16:13

Re: Biotechnologia medyczna, proszę o radę.

Post autor: Mitrah »

Złożyłam, nie dostałam sie, ale pani z dziekanatu pocieszyla mnie ze w poprzednim roku była druga rejestracja na ten kierunek i 14 wolnych miejsc. Gdyby ta sytuacji powtórzyła sie tez w tym roku to mogę mieć szanse.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości