Biotechnologia medyczna ;)

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
Stworek
Posty: 229
Rejestracja: 30 paź 2009, o 18:00

Biotechnologia medyczna ;)

Post autor: Stworek »

Cześć Wszystkim!
Co robić w czasie studiowania biotechnologii medycznej, by po studiach mieć pracę i być kimś"? Chodzi mi o to, czy są jakieś kursy, specjalizacje, na czym najbardziej się skupić? Proszę o jakieś podpowiedzi. Na razie wiem tyle, że języki są bardzo ważne no i uczestnictwo w Kole Naukowym.


Pozdrawiam!
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Biotechnologia medyczna ;)

Post autor: deVries »

Jakieś letnie praktyki badawcze w stylu Amgen Scholars. Udzielanie się w jakichś organizacjach studenckich niekoniecznie związanych ściśle z biotechem. Wolontariat. No i języki + STN Tyle mi do głowy przychodzi.
zetsu
Posty: 190
Rejestracja: 22 maja 2009, o 12:49

Re: Biotechnologia medyczna ;)

Post autor: zetsu »

Przede wszystkim praktyki, udział w kole naukowym + projekty naukowo-badawcze, wystąpienia na seminariach, targach pracy itp
Stworek
Posty: 229
Rejestracja: 30 paź 2009, o 18:00

Re: Biotechnologia medyczna ;)

Post autor: Stworek »

Dziękuję! Ciekawa jestem czy chętnie przyjmują na wolontariat.
Co do języków - czy uważacie, że lepiej zrobić sobie jakiś certyfikat czy jest to zbędne - bo i takie opinie słyszałam.
Czy w Polsce jest jakaś organizacja zrzeszająca młodych biotechnologów, coś w stylu Amgen Scholars?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość