Biotechnologia MISMaP UW

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
Awatar użytkownika
Orion
Posty: 38
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:02

Biotechnologia MISMaP UW

Post autor: Orion »

Jestem w II klasie liceum. Walczę o tytuł finalisty Olimpiady Biologicznej. Zastanawiam się nad studiowaniem Biotechnologii w ramach MISMaPu na UW. Próg na MISMaP nie jest wysoki, ale limit miejsc na biotechnologię jako kierunek podstawowy to tylko 10 osób.

Istnieją dwie możliwości, gdybym się nie dostał:
1) wybranie kierunku podstawowego, np. biologii i przeniesienie się po roku na biotechnologię
2) prośba do Kolegium o umożliwienie studiowania tego kierunku, mimo że nie należę do pierwszej 10-tki (podobno teoretyczny limit w praktyce może ulec rozszerzeniu o kilka osób)

Czy rzeczywiście trudno dostać się bez kombinowania na biotechnologię jako kierunek podstawowy? Zależy mi bardzo, co nie zmienia faktu, że może szansę mają tylko laureaci. Proszę o odpowiedź.

* przepraszam za powtórzenia i ewentualne błędy
Awatar użytkownika
gabi_ja
Posty: 44
Rejestracja: 3 lis 2011, o 15:03

Re: Biotechnologia MISMaP UW

Post autor: gabi_ja »

Ponawiam pytanie jakie progi występują na kierunkach biologicznych w MISMaP-ie?

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość