Biotechnologia na UMP

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
Tomo
Posty: 1
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:18

Biotechnologia na UMP

Post autor: Tomo »

Witam!
Na Uniwersytecie Medycznym jest kierunek biotechnologia medyczna. Z tego co się orientuję, jest to dla nich kierunek stosunkowo nowy, ma bodajże 6 lat. Przyjmują na niego już tylko 12 osób.
Moje pytanie - czy ktoś z Was słyszał może opinie o tym kierunku na UMP? Może studiuje albo jest już absolwentem albo kogoś zna? Jaki poziom mają wykłady, wykładowcy, co z praktykami, jaki sprzęt, jak traktują te rodzynki na uczelni medycznej, co później z pracą?
Pytam, bo w związku z tak małą liczbą studentów ciężko o jakiekolwiek informacje. Może akurat tutaj uda mi się czegoś dowiedzieć.
JoasiaCh
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2007, o 23:41

Re: Biotechnologia na UMP

Post autor: JoasiaCh »

Ja też bym chciała się co nieco dowiedzieć o tej biotechnologii na medycznej
mu
Posty: 61
Rejestracja: 15 maja 2009, o 19:44

Re: Biotechnologia na UMP

Post autor: mu »

halo halo!
Czy jest tu jakaś dobra dusza, która orientuje się w temacie i powie mi, czy wynik 247 styknie na biotech na ump? Nigdzie nie mogłam znaleźć progów
aniczka05
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 15:26

Re: Biotechnologia na UMP

Post autor: aniczka05 »

Hej! Zna ktoś progi na biotechnologię medyczną na UMP?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość