Biotechnologia Politechnika Warszawska

Specjalistyczne forum biotechnologiczne. Metody biotechnologiczne: real-time PCR, western-blot, dot-blot, barwienie, chromatografia, dializa. Zakup, stosowanie odczynników: enzymy restrykcyjne, polimerazy DNA, drabinki i markery białkowe, kwasy nukleinowe, primery do sekwencjonowania, pożywki bakteryjne... Aparatura laboratoryjna, badawcza.
Natala3
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2019, o 09:17

Biotechnologia Politechnika Warszawska

Post autor: Natala3 »

Hej wszystkim, w tym roku pisałam maturę i zastanawiam się nad biotechnologia na PW. Czy jest tu ktoś, kto studiuje biotechnologię na tej uczelni lub na jakiejś innej i może podzielić się ze mną opiniami? Chciałabym wiedzieć, czy jeśli studiuje się na politechnice biotechnologię, to łatwiej jest znaleźć prace niż osobom z uniwersytetu (tak czytałam na jakimś forum)? Jakie są perspektywy zawodowe, bo słyszałam, że w Polsce ciężko o pracę po biotechnologii? Jakie są te studia? Zainteresowała mnie specjalność leki i kosmetyki,bo potem bym chciała pracować w jakiejś firmie kosmetycznej, robić kosmetyki. Czy jest ktoś na tej specjalności i może mi coś o niej napisać? Czy po niej jest ciężko z pracą ? Chciałabym też pracować w laboratorium, czy po biotechnologii mogę to robić?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości