biotechnologia UŚ - biotechnologia ŚlAM

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
tabako
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2006, o 09:01

biotechnologia UŚ - biotechnologia ŚlAM

Post autor: tabako »

potrzebuję rady- którą z podanych w temacie uczelni warto wybrać? znajomy, który studiował usiusiową biotechnologię, zrezygnował po pół roku i radzi wybrać ŚlAM.
czym różnią się od siebie te studia? z tego co wiem, to na UŚ kładą nacisk na rośliny. a jak to jest na ŚlAMie? w dodatku wyczytałam, że na ŚlAMie liczy się tylko farmacja, a biotechnolodzy to tacyco my mamy z wami zrobić". i tak wszystko jest podporządkowane farmacji. wyczytałam też różne opinie o studiach na UŚ, ale po co mam je przytaczać, skoro może ktoś z tu obecnych napisze coś od siebie. (

pozdrawiam.
pika

Re: biotechnologia UŚ - biotechnologia ŚlAM

Post autor: pika »

na USiu prawdziwa biotechnologia zaczyna sie dopiero na 3 roku, pierwsze 2 lata są programowo podobne do biologii i faktycznie sa malo ciekawe, matma, chemia, fizyka, itp a jak jest na farmacji to nie wiem bo mi braklo 2 punktow i sie nie dostalam :/
student

Re: biotechnologia UŚ - biotechnologia ŚlAM

Post autor: student »

Ja jestem na biotechnologi na Us i powiem ze jestem zadowolony fakt faktem nacisk na rosliny jest :) ale porownaj sobie z jakim wynikiem dostał siektos na Us a kto na Slam :) zobaczysz róznice - jak dobrze pamietam to na us bylo 142 punkty a na slam brali kogo popadni i granica spadła ponizej 100 co jest smieszne i zenujące zarazem . wybór nalezy do Ciebie Pozdrawiam :):*
Mada

Re: biotechnologia UŚ - biotechnologia ŚlAM

Post autor: Mada »

Jest to suma biologii rozsz i chemii rozsz? Czy jak?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość