Ból nad kolanem

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
marionetka14
Posty: 7
Rejestracja: 17 maja 2008, o 11:56

Ból nad kolanem

Post autor: marionetka14 »

Witam!
Wiem, że na odległość trudno leczyć, ale chcę się Was poradzić w pewnej sprawie.
Otóz dzisiaj na w-fie roblismy stanie na rękach i niestety nie sprawdziła się asekuracja. Tzn, kiedy robiłam to ćwiczenie, dziewczyny mnie nie utrzymały i runęłam na podłogę. Najpierw walnęły nogi.
No i właśnie od tej pory przy kucaniu, wchodzeniu i schodzeniu po schodach czuję ból. Podczas zwykłego chodzenia nie boli zbyt mocno, ale kolano czuję. Ból ten występuje nad kolanem.

I co mi radzicie, mam z tym iśc do ortopedy? Nie chcę, aby pomyślał, że symuluję by dostać zwolnienie z w-fu. Poza tym będe zmuszona iść do lekarza w czasie lekcji i nie chce by zaczęto mówić, że jestem przewrażliwiona, gdy wrócę jedynie z receptą na maść
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

Re: Ból nad kolanem

Post autor: yeast »

Jesli Ci nie przejdzie przez kilka dni albo beda inne niepokojace objawy to zdecydowanie idz do lekarza, bo rozwalone kolana to nie jest fajna sprawa.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Ból nad kolanem

Post autor: doktorka »

moglo naciagnac sie sciegno ktoregos z miesni uda (pewnie prostego). kup voltaren w aptece i smaruj, jak nie przejdzie to mozesz uderzyc do lekarza,ale nie sadze zeby to bylo cos powaznego, chociaz jak mowi moje ulubione mottonie diagnozujemy przez forum
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości