brak ambicji?

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: brak ambicji?

Post autor: Gekon »

Biochemister pisze: to jeszcze gorzej bo jeśli uwaga, że ktoś kto nie idzie na AM nie jest ambitny
Pokaz mi w ktorym poscie napisalem,ze jesli ktos nie idzie na AM nie jest ambitny . . .
Chyba napisalem ,ze zwykla biologi to brak ambicji
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: brak ambicji?

Post autor: Batha »

przecież zwykłej biologii nie ma na AM. więc jeśli ktoś się wybiera na bio to znaczy, ze nie idzie na AM.
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: brak ambicji?

Post autor: Gekon »

batha pisze:przecież zwykłej biologii nie ma na AM.
Wiem. Poprostu chodzi mi o to,ze na biologie nie jest az tak trudno sie dostac jak na np. farmacje. Owszem,zgodze sie ,ze jesli komusi sie bardzo podoba ten kierunek to powinien! na niego isc (dotyczy to kazdego kierunku).
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: brak ambicji?

Post autor: Biochejter »

Gekon pisze:Chyba napisalem ,ze zwykla biologi to brak ambicji
W sumie to bez róznicy. Właśnie przez takie podejście m. in. jest czasem chu**** atmosfera na farmie i innych kierunkach AM. Ja takich delikwentów omijam szerokim łukiem. Tychambitnych". Żegnam Pana.
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: brak ambicji?

Post autor: Gekon »

Biochemister pisze:W sumie to bez róznicy. Właśnie przez takie podejście m. in. jest czasem chu**** atmosfera na farmie i innych kierunkach AM.
W takim razie moze tam nie pasujesz?
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: brak ambicji?

Post autor: Biochejter »

Na szczęście nie ma Was dużo tego pokroju. Tak ok. 20% roku bym powiedział jest tych gwiazd i gwiazdorówco to studiują na AM"
Awatar użytkownika
skarabae
Posty: 493
Rejestracja: 1 gru 2006, o 20:30

Re: brak ambicji?

Post autor: skarabae »

Zwykła biologia. A więc wg Twojej oryginalnej koncepcji biologia jest obciachowa, ale biotech już super cool (nie na AM, ale progi potrafią być wyższe), chociaż czasem, w zależności od specjalizacji, po jednym i drugim można robić dokładnie to samo. A nawet jeśli nie dokładnie to samo to nie widze powodu, by pan od PCR miał deklasować pana ornitologa.
Biochemister napisał/a:
W sumie to bez róznicy. Właśnie przez takie podejście m. in. jest czasem chu**** atmosfera na farmie i innych kierunkach AM.


W takim razie moze tam nie pasujesz?
I Ty się martwiłeś wyścigiem szczurów.
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: brak ambicji?

Post autor: Gekon »

Biochemister pisze:Tak ok. 20% roku bym powiedział jest tych gwiazd i gwiazdorówco to studiują na AM"
Nie mozesz tak pisac poniewaz mnie nie znasz. Widze, ze nie mamy o czym rozmawiac. Przeczytaj te posty jeszcze raz, zinterpretuj a potem sie zastanow o co mi tak naprawde chodzi. . .

Good Luck

[ Dodano: Nie Cze 08, 2008 14:18 ]
skarabae pisze:I Ty się martwiłeś wyścigiem szczurów.
jak napisalem wyzej, widac nie znacie mnie
Awatar użytkownika
skarabae
Posty: 493
Rejestracja: 1 gru 2006, o 20:30

Re: brak ambicji?

Post autor: skarabae »

Oceniam wg koncepcjibiologia to obciach, bo się łatwo dostać i tak to wypada. Biedni ludzie z politechnik, ci to w ogóle nie mają ambicji.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: brak ambicji?

Post autor: Biochejter »

Osobie która matakie teorie NIE STUDIUJąC JESZCZE NIC (!), to ja dziękuję. Przerost formy nad treścią - dość częste zjawisko

Nic dziwnego że często studenci AM uchodzą za nadętych bubków.
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: brak ambicji?

Post autor: Gekon »

skarabae pisze:Biedni ludzie z politechnik, ci to w ogóle nie mają ambicji.
Masakra. To wedlug Ciebie dostanie sie na politechnike na kierunek najmniej oblegany, na ktory tylko wystarczy zdac mature jest ambitne ? GRATULUJE!

[ Dodano: Nie Cze 08, 2008 14:34 ]
Biochemister pisze:Nic dziwnego że często studenci AM uchodzą za nadętych bubków.
Bo moze inni nie akceptuja tego co studiuja

[ Dodano: Nie Cze 08, 2008 14:35 ]
Biochemister pisze:Osobie która matakie teorie NIE STUDIUJąC JESZCZE NIC (!),
Moze sie dostane moze i nie. Ale swoje zdanie mam
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: brak ambicji?

Post autor: Batha »

Gekon pisze: Masakra. To wedlug Ciebie dostanie sie na politechnike na kierunek najmniej oblegany, na ktory tylko wystarczy zdac mature jest ambitne ? GRATULUJE!
na politechnice trudno sie utrzymać. to że jest łatwo sie dostać, nie znaczy, że tak samo łatwo jest się dostać.
a studenci uczelni techniczych są tak samo potrzebni

pomyśl. co zrobili by lekarze bez dobrego sprzętu? bez respiratorów, rentgenu, tomografów. jak myślisz, kto to tworzy? Inżynierowie! stworzenie takiej maszyny, a potem oprogramowania do niej to dopiero zadanie.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: brak ambicji?

Post autor: Biochejter »

Gekon pisze:[
Masakra. To wedlug Ciebie dostanie sie na politechnike na kierunek najmniej oblegany, na ktory tylko wystarczy zdac mature jest ambitne ? GRATULUJE!
Tak? To idź na polibudę i zobacz czego oni muszą się uczyć! Wspominałeś że jesteś cienki z matmy - idź zobacz jakie trudne są ich studia i ile ich potrzeba na rynku pracy!

A spektrofotometr na którym będziesz pracował, to kto Ci zrobi? Bo raczej nie Ty. Dajesz dowód takiego ograniczenia, że szok
Ostatnio zmieniony 8 cze 2008, o 13:42 przez Biochejter, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości