brak ambicji?

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: brak ambicji?

Post autor: Padre Morf »

Biochemister pisze:Skąd Ty to wiesz, Morfeusz?
Bo miałem sporo do czynienia z takimi osobami?
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: brak ambicji?

Post autor: zielenica »

Dib00, drugi kierunek? Hymm jeśli podciągnę angielski, zdam sobie maturę rozszerz na wysokim poziomie. Dam radę z biologią (majne libe, majne paszszyn) i japonistyką (majne libe libe) na raz? (tj Jap. od mw. 3 roku biol. albo jak specjalizację zacznę XD)

Ech. różni studenci medycyny się trafiają zapewne. Ale kilka dni temu w tramwaju (Kraków) usłyszałam rozmowę studentek mw 4-5 roku medycyny i postarałam się zapamiętać ich twarze. Z ich podejściem do pacjentów, do przyszłego zawodu. nie chciałabym się na nie natknąć w razie czego o_O
Dib00
Posty: 339
Rejestracja: 13 lip 2007, o 14:40

Re: brak ambicji?

Post autor: Dib00 »

zielenica pisze:Dib00, drugi kierunek?
A co? Raz kozie śmierć! Biologia jest najgorsza na 1 roku (przynajmniej na UAM), więc dalej będzie już z górki i 2 kierunki będziemy mogły pociągnąć Grunt to dążyć do spełnienia swoich marzeń!
Mój kolega z grupy jest na geoinformatyce, lub na czymś w tym stylu, na 4 roku i daje sobie świetnie radę! Jest jednym z lepszych studentów.
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: brak ambicji?

Post autor: zielenica »

Dib00, racja najgorzej na początku, potem jak już człowiek się rozkręci to może kombinować coś na boku
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości