Brak ochoty na seks

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
dawidzip
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2019, o 18:09

Brak ochoty na seks

Post autor: dawidzip »

Witam

Poszukuje porady seksuologicznej dotyczącej mojej żony. Sytuacja wygląda na beznadziejną jak dla mnie lecz nadal walczę. Nadal ponieważ zrobiłem już chyba wszystko by moja najdroższa polubiła na nowo seks. Przed małżeństwem było wszystko jak najbardziej ok, kochalismy się dość często z obustronna przyjemnoscia( wiem to ponieważ nieraz mi wyznawala że było jej dobrze, nawet raz się poplakala z tego powodu). Było cudownie... Po małżeństwie też fajnie lecz gdy narodził się nasz pierwszy syn wyczulem delikatna zmiane, pomyślałem że to hormony i ogólne zmiany u kobiety , nie było tragedii. Po ostatnim drugim porodzie zmieniło się wszystko. Koniec z seksem, koniec z czulosciami. Rozmawiałem z nią poważnie o tym ale nie chce o tym słuchać, według niej to poprostu jej się nie chce i nie czuje takiej potrzeby i tyle. Wykonałem wszystkie jakie tylko wyszukalem metody by ja zachęcić, pomagałem w domowych obowiązkach, wspieraniem, robiłem romantyczne kolację bez dzieci, proponowałem odprezajacy masaż i nic, na dwie ostatnie wymienione przezemnie opcje powiedziała że to nie w jej stylu... Dłużej tak nie mogę... W ciągu ostatniego roku kochalismy DWA razy!!! Moja żona nie chce słyszeć byśmy poszli do specjalisty, mówi że ona z tym nie ma problemu. No tak ale ja mam, tak sie nie da żyć.

Pomocy
Zdesperowany mąż
Krówsko
Posty: 47
Rejestracja: 14 lut 2020, o 23:01

Re: Brak ochoty na seks

Post autor: Krówsko »

Skoro nawet pomoc w domowych obowiązkach jej nie zachęciła to może warto abyście wspólnie rozważyli znalezienie partnerów o oczekiwaniach zbliżonych do oczekiwań każdego z Was?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości