Bstok - stoma

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Bstok - stoma

Post autor: ulala »

nie wiedziałam gdzie to wkleić, ale z racji, że chodzi mi konkretnie o stomę w Białym - wklejam tutaj. za utrudnienia przepraszam


proszę o kontakt na prvie/ w poście osoby ze stomy z Białegostoku

mam nadzieję, że ktoś taki się znajdzie.
Ash
Posty: 42
Rejestracja: 21 maja 2009, o 10:08

Re: Bstok - stoma

Post autor: Ash »

Ja mam takie pytanie. nie wiem czy to w dobrym temacie i w ogóle na miejscu, bo wiele osób pisze, że ten temat był wielokrotnie poruszany na forum jednak ja nie znalazłam tego wątku. chodzi mi o przeniesienie się z lekarsko-dentystycznego na lekarski. Czy komuś na UMB udało się tego dokonać z pominięciem rekrutacji? Czy chociaż część przedmiotów została potem zaliczona"? Z góry dziękuję za odpowiedź
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Bstok - stoma

Post autor: Padre Morf »

Ash pisze:Czy chociaż część przedmiotów została potem zaliczona"?
Praktycznie wszystkie ważniejsze przedmioty musiałabyś zaliczać jeszcze raz.
saszka
Posty: 7
Rejestracja: 8 paź 2007, o 10:31

Re: Bstok - stoma

Post autor: saszka »

Ja rowniez prosze o kontakt z kims studiujacym stomatolgie przede wszystkim chcialam sie dowiedziec jak sie studiuje, czy nie ma problemow przeniesc sie na dzienne po 2 latach z wymagana srednia i jak z mieszkaniem w Bialymstoku.
gosiaciereszko
Posty: 20
Rejestracja: 8 lip 2009, o 08:11

Re: Bstok - stoma

Post autor: gosiaciereszko »

proponuję odświeżenie tematu w innym kierunku no to kto na stomie 2009/2010 ?
jacek1101
Posty: 20
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 23:25

Re: Bstok - stoma

Post autor: jacek1101 »

ja czekam jeszcze na Poznan lub Gdańsk ale ze 172pkt pewnie sie nie doczekam)
gosiaciereszko
Posty: 20
Rejestracja: 8 lip 2009, o 08:11

Re: Bstok - stoma

Post autor: gosiaciereszko »

A jakie to progi są w gdańsku i poznaniu? tak z ciekawości pytam. Przekonasz się do Białego, zobaczysz
okipol4
Posty: 274
Rejestracja: 23 lip 2009, o 14:52

Re: Bstok - stoma

Post autor: okipol4 »

jacek1101 pisze:ja czekam jeszcze na Poznan lub Gdańsk ale ze 172pkt pewnie sie nie doczekam)
na Poznań za bardzo nie masz co czekać, bo oni dorąbali z tymi deklaracjami i oryginałami i praktycznie tam jest już pozamiatane. Tak było na lekarskim, a Ty musiałeś na stomę jakieś deklaracje składać?
jacek1101
Posty: 20
Rejestracja: 13 wrz 2008, o 23:25

Re: Bstok - stoma

Post autor: jacek1101 »

gdańsk 176) a Poznań narazie miał tylko jedną liste i było tak jak wszedzie czyli 183 ale rozpaczac nie bede jak pojde do białego. tylko po prostu mam duzo blizej do tych miastD chociac wszystko ma swoje plusy i minusy:P


Ci z rezerwowej musieli dac odpis lub oryginał i deklaracje.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 6 gości