Ceny za akademik

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Awatar użytkownika
Haku
Posty: 426
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:55

Re: ceny za akademik

Post autor: Haku »

a jak to jest w akademikach CMUJ?
Jakie są ceny i wogóle, akademiki dzieli się z osobami którze należą do UJ a nie należą do CM?
olde

Re: ceny za akademik

Post autor: olde »

no własnie a ceny za 1/2os pokoje w Poznaniu przy UP jak stoją?
Awatar użytkownika
balneum
Posty: 246
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 12:24

Re: ceny za akademik

Post autor: balneum »

Haku pisze:a jak to jest w akademikach CMUJ?
Jakie są ceny i wogóle, akademiki dzieli się z osobami którze należą do UJ a nie należą do CM?
tez sie nad tym zastanawiam. Mnie najbardziej interesują senu, bo słyszałam że CM ma akademik i tam sa ludzie tylko z CM. Tylko, że jest on daleko od centrum niestety.
Awatar użytkownika
Kojtek
Posty: 149
Rejestracja: 13 lut 2007, o 22:09

Re: ceny za akademik

Post autor: Kojtek »

na CM UMK osoby z poza uczelni płacą jeszcze vat ,jest ich niewiele
Awatar użytkownika
balneum
Posty: 246
Rejestracja: 16 kwie 2011, o 12:24

Re: ceny za akademik

Post autor: balneum »

ja właśnie wole zapłacić więcej i iść do akademca AGHu niż kurde UJ.
tutee
Posty: 3
Rejestracja: 4 sty 2012, o 16:14

Re: ceny za akademik

Post autor: tutee »

ceny dla przeciętego studenta są w takich miastach jak poznań , warszawa, wrocław chyba troszkę za wysokie. Nie każdego stać na to aby rodzice dopłacali do nauki.
pisii35
Posty: 10
Rejestracja: 17 sty 2012, o 18:06

Re: ceny za akademik

Post autor: pisii35 »

analizując wątek dziwi mnie, że aż taki rozstrzał cen za akademiki jest. nie sądziłam, że aż takie dysproporcje są.
tuligada
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2010, o 14:40

Re: ceny za akademik

Post autor: tuligada »

balneum pisze:ja właśnie wole zapłacić więcej i iść do akademca AGHu niż kurde UJ.

Jeśli jesteś na UJCM to nie możesz mieszkać w akademikach na miasteczku AGH. Inne wydziału UJ tak ale CM ma swoje, w których zostają przeważnie jakieś wolne miejsca. Jest trochę daleko ale do centrum można dojechać bezpośrednio tramwajami i autobusami MPK. Koszt 310zł. Na miasteczku jeśli dla studentów UJ coś koło 350
Awatar użytkownika
agentka
Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 09:47

Re: ceny za akademik

Post autor: agentka »

Ale trzeba też zwrócić uwagę na to, że akademiki cały czas są remontowane, ich standard się podwyższa, więc ceny też są wyższe. Taniej raczej nie będzie, skoro standard wzrasta /
Walczykk
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2012, o 20:49

Re: ceny za akademik

Post autor: Walczykk »

Wszystko zależy od wielkości miasta i jakości akademika, średnio między 350-500 zł trzeba liczyć
xjc
Posty: 102
Rejestracja: 30 maja 2011, o 12:58

Re: ceny za akademik

Post autor: xjc »

Trzeba jeszcze spojrzeć, ile trzeba by zapłacić za stancję. Dla mnie w Katowicach akademiki się nie opłacają, chyba, że ktoś lubi mieć w pokoju afrykę, bierze prysznic godzinę i zapomina wyłączyć światło. Wtedy rachunki go wykończą, a w akademiku- hulaj dusza Dla mnie akademce są za ciasne, jeszcze 2 osobowy pokój- ok, ale 3 osoby na 15m2 to prawie jak w więzieniu. Może dlatego, że jestem przyzwyczajona do dużych, wysokich pomieszczeń ^^
smardz
Posty: 115
Rejestracja: 12 sty 2011, o 19:32

Re: ceny za akademik

Post autor: smardz »

Napiszę może bardziej ogólnie, niż konkretnie, ale:
to nieprawda, że ceny w Poznaniu, Wrocławiu, Wawie za akademiki są wysokie. Standardy są wysokie, z roku na rok coraz wyższe a ceny są stałe. Jedynki można dostać już od 520 zł. A ceny za dwójki, trójki, czwórkę są tym bardziej niższe.
Był ktoś w akademikach ŚUMu w Kato? Tam dopiero jest syf. Ceny kosmiczne, pokoje stare, brudne i do tego małe.
Awatar użytkownika
Convallaria
Posty: 105
Rejestracja: 16 maja 2012, o 15:11

Re: ceny za akademik

Post autor: Convallaria »

smardz pisze: Był ktoś w akademikach ŚUMu w Kato? Tam dopiero jest syf. Ceny kosmiczne, pokoje stare, brudne i do tego małe.
serio jest az tak źle?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości