Chemia czy technologia Chemiczna?

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
madz4927
Posty: 131
Rejestracja: 25 sie 2008, o 18:11

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: madz4927 »

pingus18 pisze:madz4927, tak musisz się skontaktować WKR koniecznie i napisać do nich maila z prośba o wysłanie skierowania na badania lekarskie i wzoru zaświadczenia i oni wysyłają Tobie to, drukujesz skierowanie bierzesz druk zaświadczenia i idziesz do lekarza medycyny pracy, tam możesz zrobić badania lub też nie, ja nie robiłem badań na szczęście
No i chyba tyle.

PS: Koniecznie skontaktuj się z WKR, na stronie PK masz adres i tel
już to zrobiłam - jak z resztą napisałam w ostatnim poście - jestem już studentką. ale dziękuję za chęć pomocy skoro tak dobrze się orientujesz w tej kwestii to może opowiesz mi na moje ostatnie pytanie - czy dobrze zrobiłam idąc na PK na technologie chemiczną a nie na UR na technologie żywności?

mój brat skończył AGH i mówi, że na każdych studiach technicznych jest ostra i ciężka praca i brak czasu na życie, choćby towarzyskie. trochę mnie przestraszył szczerze mówiąc.
WalnietyDesko
Posty: 146
Rejestracja: 22 sty 2009, o 11:44

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: WalnietyDesko »

TE badania z medycyny pracy do kiedy trzeba doniesc na PW? Na stronei pisze ze przy sladaniu papierów dostaniemy swistek i znim mamy sie udac do odpowiedniego lekarza. Czy moglbym jakos elektronicznie go dostac?
madz4927
Posty: 131
Rejestracja: 25 sie 2008, o 18:11

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: madz4927 »

ja napisałam maila do komisji rekrutacyjnej z prośbą o wystawienie skierowania. potem z nim poszłam do lekarza medycyny pracy, ponarzekałam na kolejki i po dwóch godzinach wszystko miałam załatwione. następnie poszłam do PK, żeby zanieść dokumenty - od razu z zaświadczeniem lekarskim!
malllwiśka
Posty: 275
Rejestracja: 21 sie 2008, o 12:22

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: malllwiśka »

WalnietyDesko pisze:TE badania z medycyny pracy do kiedy trzeba doniesc na PW?
WalnietyDesko, jak będziesz im zawoził papiery, to dostaniesz skierowanie od lekarza medycyny pracy(i możliwe też, że wraz z zaświadczeniem) i to zaświadczenie będziesz musiał złożyć im do 1. października, więc masz jeszcze kupe czasu
tyska
Posty: 70
Rejestracja: 19 gru 2007, o 00:13

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: tyska »

najbardziej na technologii przeraża mnie matma, liczę, że nie odpadne z niej po pierwszym semestrze, nie wiecie skąd można wziąc plan studiów?
madz4927
Posty: 131
Rejestracja: 25 sie 2008, o 18:11

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: madz4927 »

też zaczynam się bać tej technologii. za dużo forów się naczytałam chyba! D
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: Usagi_Tsukino »

też zaczynam się bać tej technologii. za dużo forów się naczytałam chyba! D
też zaczyna mnie rpzerażać ten kierunek zwłaszcza, że wybrałam go chyba trochę pochopnie
madz4927
Posty: 131
Rejestracja: 25 sie 2008, o 18:11

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: madz4927 »

_olka_, a na jakiej uczelni?
Awatar użytkownika
pingus18
Posty: 249
Rejestracja: 5 sie 2007, o 15:28

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: pingus18 »

madz4927 pisze:też zaczynam się bać tej technologii. za dużo forów się naczytałam chyba! D
Bój się bój! hehe
Nie no żartuję, ale trzeba wziąć się od samego początku ostro do pracy, bo później jak się złapie braki, to nie będzie ciekawie.
Polecam też naukę lub powtórki z liceum, mówię o matematyce przede wszystkim.
Nie będę przytaczał nazwisk naszych matematyków tutaj, ale jeśli chcesz wiedzieć coś więcej pisz na PW!
madz4927
Posty: 131
Rejestracja: 25 sie 2008, o 18:11

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: madz4927 »

ooo, pingus18 to Ty jesteś na PK? jakoś mi to umknęło kompletnie!
dostałam się na TCh przez przypadek w sumie i dlatego się boję - na maturze zdawałam rozszerzoną biologie, a moja chemia jest na poziomie podstawowym liceum. ale miałam w szkole bardzo dobrego chemika, więc czuję się przygotowana całkiem nieźle.

czyli mówisz - dużo pracy, mało czasu po zajęciach! bosssssko.
jeszcze takie jedno pytanko - kiedy będzie wiadomo z jakich książek się korzysta?
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: Usagi_Tsukino »

_olka_, a na jakiej uczelni?

Ja na AGH na WIMiC dzisiaj wyniki, więc jeszcze czekam niecierpliwie !
marzetrix
Posty: 4
Rejestracja: 15 lip 2009, o 12:04

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: marzetrix »

Ja właśnie też miałam dzisiaj jechać składać dokumenty na PK.niestety autobus mnie odjechał Jadę jutro tylko, ze nie wiem czy mam dobre zaświadczenie lekarskie.ale pocieszam się że jeżeli pisze składanie dokumentów do 17 to z 17 włącznie i może zdążę je jeszcze poprawić.chociaż za to już zapłaciłam 50 zł. więc mam nadzieje że będzie dobre
Jeszcze mam do was pytanie, czy mogę sobie sama skserować dowód a oni mi tam podpiszą ze jest zgodny z oryginałem czy muszę iść do notariusza?
_WYRAK_1990
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2009, o 13:41

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: _WYRAK_1990 »

marzetrix pisze:Jeszcze mam do was pytanie, czy mogę sobie sama skserować dowód a oni mi tam podpiszą ze jest zgodny z oryginałem czy muszę iść do notariusza?
Dzwoniłam wczoraj do pani z sekretariatu i mówiła że to oni podpisują, nawet jeśli wysyłasz dokumenty pocztą, ksero dowodu nie musi byc podpisane że jest zgodne z oryginałem, wystarczy, że jeżeli będziesz np. potwierdzac że chcesz tam studiowac, to oni to wtedy podpiszą

Sama składam papiery na Technologie Chemiczną na AGH (Wydział Paliw i Energii) i PK sama nie wiem na którą uczelnię sie zdecydowac.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości