Chemia czy technologia Chemiczna?

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
Awatar użytkownika
pingus18
Posty: 249
Rejestracja: 5 sie 2007, o 15:28

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: pingus18 »

Alien18 pisze:Tereski od matematyki nie zniesiesz ]
Którą Tereskę masz na myśli.?
chupachups
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2009, o 13:30

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: chupachups »

Na serio jest tak ciężko? Kurcze ja tam chce przetrwać rok i poprawić mature, a wy tu piszecie o jakimś mega hardkorze. Oczywiście kłania się studentka PK
Awatar użytkownika
pingus18
Posty: 249
Rejestracja: 5 sie 2007, o 15:28

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: pingus18 »

chupachups pisze:Na serio jest tak ciężko? Kurcze ja tam chce przetrwać rok i poprawić mature, a wy tu piszecie o jakimś mega hardkorze. Oczywiście kłania się studentka PK
Strasznie jest! he he
A z czego chcesz poprawiać maturę? Jakie przedmioty?
Była czy przyszła studentka?
chupachups
Posty: 18
Rejestracja: 10 lip 2009, o 13:30

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: chupachups »

Przyszła, zawsze jeszcze mogę zabrać papiery na fizyke a poprawiam biologię, chemię i fizykę. dużo jest zajęć na I roku? Dużo trzeba się uczyć?
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: Usagi_Tsukino »

chupachups pisze:a poprawiam biologię, chemię i fizykę.

Ja planuję to samo, z tym, że fizykę po raz pierwszy I też wybrałam TCh tylko, że na AGH. Mam nadzieję, że się uda
Awatar użytkownika
pingus18
Posty: 249
Rejestracja: 5 sie 2007, o 15:28

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: pingus18 »

Powinnyście dać radę.
Koleżanka z grupy w ogóle olała sobie praktycznie te studia. Poszła bo poszła. poprawiała w tym roku maturę, przez cały 1 semestr nic nie robiła, kiedy doszło już do egzaminów jakimś dziwnym trafem wzięła się za to wszystko i zaliczyła 2/3 egzaminy.
Także pewnie dacie radę też.
Chemię macie praktycznie cały czas, fizyka też jest, może nie taka sama jak w liceum ale na pewno te zajęcia się wam przydadzą. no i biologia. na nią jednak trzeba poświęcić trochę czasu.
WalnietyDesko
Posty: 146
Rejestracja: 22 sty 2009, o 11:44

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: WalnietyDesko »

Jaka biologia? Na Tch Po co ona tam Jak to prawda to rzucam studia i zostanie ninja
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: Usagi_Tsukino »

Jaka biologia? Na Tch Po co ona tam Jak to prawda to rzucam studia i zostanie ninja

Walnięty czytanie ze zrozumieniem leży u Ciebie:P jak Ty zdałeś polski
Chemię macie praktycznie cały czas, fizyka też jest, może nie taka sama jak w liceum ale na pewno te zajęcia się wam przydadzą. no i biologia. na nią jednak trzeba poświęcić trochę czasu.
W sensie, że trzeba nad nią przysiąść samemu
900813
Posty: 6
Rejestracja: 18 lip 2009, o 20:11

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: 900813 »

A ja mam dylemat:

Dostałam się na tech. chemiczna na AGH na wydział Paliw. W tym roku też chce poprawić maturę i startować na stome za rok. Jak myślicie warto zmienić wydział na Ceramikę? Sama już nie wiem Wydaje mi się, że Ceramika jest bardziej przyszłościowa, a gdy znowu noga mi się podwinie na maturze chciałaby kontynuować tech. chem.
WalnietyDesko
Posty: 146
Rejestracja: 22 sty 2009, o 11:44

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: WalnietyDesko »

_olka_ pisze:Walnięty czytanie ze zrozumieniem leży u Ciebie:P jak Ty zdałeś polski
Olusiu dalem w lape P ma sie znajomosci
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: Usagi_Tsukino »

WalnietyDesko pisze:Olusiu dalem w lape P ma sie znajomosci

Widocznie kiepskie skoro musiałeś jeszcze dać w łape

[ Dodano: |18 Lip 2009|, o 22:13 ]
900813 pisze: Dostałam się na tech. chemiczna na AGH na wydział Paliw. W tym roku też chce poprawić maturę i startować na stome za rok. Jak myślicie warto zmienić wydział na Ceramikę? Sama już nie wiem Wydaje mi się, że Ceramika jest bardziej przyszłościowa, a gdy znowu noga mi się podwinie na maturze chciałaby kontynuować tech. chem.
Ja od początku wybrałam ceramikę, bo paliwa jakoś mnie nie pociągały wcale TEż planuję poprawiać maturę za rok i z tego co orientacyjnie uczyniłam pierwsze kroki na forum AGH, wiem, że bęzdie ciężko, ale jest to możliwe A gdyby się nie udało to wiadomo ciągniemy dalej ceramikę
WalnietyDesko
Posty: 146
Rejestracja: 22 sty 2009, o 11:44

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: WalnietyDesko »

_olka_ pisze:Widocznie kiepskie skoro musiałeś jeszcze dać w łape
Uwierz ze dobre, nikt nie bedzie ryzykowal za darmo. Nie ma głupich
tyska
Posty: 70
Rejestracja: 19 gru 2007, o 00:13

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: tyska »

a ja się zastanawiam jak z pracą po technologii, czy to się oplaca?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość