Chemia czy technologia Chemiczna?

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: deVries »

Egzaminy są tylko dla staromaturzystów". Jeśli nie pisałeś matury z przedmiotu, który jest brany pod uwagę w rekrutacji, to po prostu nie dostajesz za niego punktów. Chyba że jest wymóg, że musisz mieć ten egzamin napisany choćby na 2%, wtedy nie możesz brać udziału w rekrutacji. Ale rzadko tak jest

Jeśli zdjęcie będzie miało zły wymiar, to pewnie po prostu się nie wgra. A jeśli już, to albo poproszą Cię o nowe, albo będziesz miał brzydką legitymację. Najprościej wysłać zdjęcie w odpowiednim rozmiarze. Zaświadczenie od lekarza daje się przy składaniu dokumentów, już po przyjęciu.
Awatar użytkownika
kolox619
Posty: 29
Rejestracja: 13 kwie 2014, o 17:52

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: kolox619 »

nie zależnie od wielkości zdjęcie będe miał brzydką legitymacje
Awatar użytkownika
kolox619
Posty: 29
Rejestracja: 13 kwie 2014, o 17:52

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: kolox619 »

deVries pisze:Egzaminy są tylko dla staromaturzystów". Jeśli nie pisałeś matury z przedmiotu, który jest brany pod uwagę w rekrutacji, to po prostu nie dostajesz za niego punktów. Chyba że jest wymóg, że musisz mieć ten egzamin napisany choćby na 2%, wtedy nie możesz brać udziału w rekrutacji. Ale rzadko tak jest

Jeśli zdjęcie będzie miało zły wymiar, to pewnie po prostu się nie wgra. A jeśli już, to albo poproszą Cię o nowe, albo będziesz miał brzydką legitymację. Najprościej wysłać zdjęcie w odpowiednim rozmiarze. Zaświadczenie od lekarza daje się przy składaniu dokumentów, już po przyjęciu.
mam jeszcze jedno pytanko , jeśli już uzupełniam ten formularz i np. ocena z języka nowożytego to jaką mam wpisac jak miałem angielski i niemiecki?
deVries
Posty: 672
Rejestracja: 15 kwie 2012, o 20:49

Re: Chemia czy technologia Chemiczna?

Post autor: deVries »

Lepszą
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości