CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
zetsu
Posty: 190
Rejestracja: 22 maja 2009, o 12:49

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: zetsu »

W kierunkach zamawianych widnieje przedmiot chemia"
Czy stypendium bedzie dotyczylo rownierz kierunkow pokrewnych chemii np. technologia chemiczna czy inzynieria chemiczna ?
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: Biochejter »

Nie.
Karola909090
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2009, o 20:46

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: Karola909090 »

Czy ktoś się orientuje w takiej sprawie: Na maturze zdawałam chemię i biologię, i to i to jest brane pod uwagę przy rekrutacji, ale 2 przedmioty nie są obowiązkowe, więc czy mogę sobie wybrać 1 z tych przedmiotów do rekrutacji czy muszę podać 2?
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: Batha »

musisz podać 2

[ Dodano: Sob Cze 27, 2009 15:34 ]
i polski i j.obcy również
klakiereq
Posty: 348
Rejestracja: 12 maja 2009, o 15:21

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: klakiereq »

polski opcjonalnie - zmiana zasad weszla 3 dni temu.
rafaelek17
Posty: 141
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 00:16

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: rafaelek17 »

a czy orientujecie się czy na wydział chemiczny na politechnikę muszę robić jakieś badania lekarskie, żeby móc zostać przyjętym?
z tego co wiem to nie trzeba podawać wszystkiego, jak chcesz wpisujesz i chemie i bio, a jak wolisz samą bio to tylko ją, a jak chemię to chemię.
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: Batha »

a czy orientujecie się czy na wydział chemiczny na politechnikę muszę robić jakieś badania lekarskie, żeby móc zostać przyjętym?
nie, badania są dopiero na początku studiów
rafaelek17 pisze:z tego co wiem to nie trzeba podawać wszystkiego, jak chcesz wpisujesz i chemie i bio, a jak wolisz samą bio to tylko ją, a jak chemię to chemię.
a upewniałeś się u nich? Bo ja w zeszłym roku też miałam taki problem, więc zadzwoniłami kazali pisać wszystko. A patrzyłam na wymagania w rekrutacji, i nic sie nie zmieniło, wszystko wygląda identycznie.
rafaelek17
Posty: 141
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 00:16

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: rafaelek17 »

mam kumpla w tamtym roku chcial iść na farmację więc pisał biologię i chemię, a że biologię napisal na 50% to wybrał biotechnologię na chemicznym i podał tylko chemię, polski i obcy.
paati1990
Posty: 2
Rejestracja: 29 cze 2009, o 15:33

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: paati1990 »

hej:)czym sie rozni inzynieria od technologii chemicznej?.i jeszcze o co chodzi z biotechnologia ze jest miedzywydzialowa?
Awatar użytkownika
justaaa
Posty: 245
Rejestracja: 13 sty 2008, o 14:54

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: justaaa »

rafaelek17 pisze:a czy orientujecie się czy na wydział chemiczny na politechnikę muszę robić jakieś badania lekarskie, żeby móc zostać przyjętym?


Zależ gdzie, na PK donosisz zaświadczenie lekarza medyny pracy, ale to dopiero jak już będziesz wiedział, że się dostałeś.
rafaelek17
Posty: 141
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 00:16

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: rafaelek17 »

no o gliwice mi chodzi
Freya
Posty: 10
Rejestracja: 18 maja 2009, o 11:15

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: Freya »

wiecie może czy jak sie kandyduje na technologie chemiczną to też nie trzeba wpisywać wyniku z polskiego z matury czy tylko tak jest na kierunku: chemia?
Karola909090
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2009, o 20:46

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: Karola909090 »

W e-mailu napisali Zmiana dotyczy kierunków, na których
ocena z języka polskiego była jednym z możliwych kryteriów naboru. a na całym wydziale chemicznym były chyba jednakowe kryteria więc raczej dotyczy to wszystkich kierunków
Czy ktoś się dowiedział czy trzeba wpisywać i biologię i chemię ? bo mi na maila nie odpisali. ale chyba nie może być tak ze ktoś kto pisał 2/3/4 przedmioty wyjdzie na tym gorzej niz ktoś kto pisał 1 przedmiot ?

[ Dodano: |1 Lip 2009|, o 10:47 ]
W e-mailu napisali Zmiana dotyczy kierunków, na których
ocena z języka polskiego była jednym z możliwych kryteriów naboru. a na całym wydziale chemicznym były chyba jednakowe kryteria więc raczej dotyczy to wszystkich kierunków
Czy ktoś się dowiedział czy trzeba wpisywać i biologię i chemię ? bo mi na maila nie odpisali. ale chyba nie może być tak ze ktoś kto pisał 2/3/4 przedmioty wyjdzie na tym gorzej niz ktoś kto pisał 1 przedmiot ?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości