CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
rafaelek17
Posty: 141
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 00:16

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: rafaelek17 »

proszę o wypowiedzenie się kogos kompetentnego
zdawał polski i angielski- podstawyi biologia i chemia rozszerzone. I teraz pytanie: muszę wszystkie wyniki wpisywać, czy tylko jeden czy dwa, czy tyle ile mi się podoba?
klakiereq
Posty: 348
Rejestracja: 12 maja 2009, o 15:21

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: klakiereq »

Z tego, co czytalam to i tak sposrod wpisanych wynikow wybieraja jeden, ktory jest najbardziej korzystny dla kandydata. Wiec wynika z tego, ze nie wazne, czy wpisze sie tylko najlepszy, czy wszystkie - i tak wezma najlepszy. Tak ja to rozumiem.
Karola909090
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2009, o 20:46

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: Karola909090 »

klakiereq pisze:Z tego, co czytalam to i tak sposrod wpisanych wynikow wybieraja jeden, ktory jest najbardziej korzystny dla kandydata. Wiec wynika z tego, ze nie wazne, czy wpisze sie tylko najlepszy, czy wszystkie - i tak wezma najlepszy. Tak ja to rozumiem.
Mi się wydaje, ze raczej tak nie jest( tak chyba jest na UŚ-u) bo skoro we wzorze na przeliczenie punktów raningowych ejst znaczek sumy to z czegoś ta suma musi być? Chociaż sama nie wiem, ale w kryteriach naboru pisze ze CONAJMNIEJ JEDNEGO przedmiotu, więc conajmniej nie oznacza że tylko 1? Sama mam ten dylemat, jutro tam zadzownie
rafaelek17
Posty: 141
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 00:16

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: rafaelek17 »

klakiereq pisze:Z tego, co czytalam to i tak sposrod wpisanych wynikow wybieraja jeden, ktory jest najbardziej korzystny dla kandydata. Wiec wynika z tego, ze nie wazne, czy wpisze sie tylko najlepszy, czy wszystkie - i tak wezma najlepszy. Tak ja to rozumiem.
Jeśli zdawałeś(aś) egzamin na obydwu poziomach, to wpisz oba wyniki. W takim przypadku podczas obliczania wyniku końcowego rekrutacji System wybierze korzystniejszą ocenę.
chodzi Ci o ten fragment? Ja tu widzę, że chodzi o poziom czyli podstawa czy rozszerzenie, ale to jest bezsesnu bo nie da rady pisać matury i z podstawy i rozszerzenia
Karola909090
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2009, o 20:46

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: Karola909090 »

pare lat wstecz tak pisało sie najpierw podstawę a potem rozszerzenie i mieli dwa wyniki przecież, więc pewnie dotyczy to tych osób które pisały i podst i rozserzenie.

[ Dodano: |2 Lip 2009|, o 11:02 ]
Dzwoniłam na politechnikę, trzeba wpisywać tyle przedmiotów ile się zdawało:) więc i biologię i chemię.
rafaelek17
Posty: 141
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 00:16

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: rafaelek17 »

no a polski opcjonalnie? język obcy też trzeba? ja nie wiem jak można tak niejasno to napisać jak to na tamtej stronce mają
Freya
Posty: 10
Rejestracja: 18 maja 2009, o 11:15

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: Freya »

no to jest tam strasznie zagmatwane też nie wiem czy ten polski wpisywać czy nie mi polski obniży ten średni wynik więc wolałabym go nie wpisywać
ja sie wybieram na technologie chemiczną i nie dostałam żadnego maila z pś że polskiego nie trzeba wpisywać dowiedziałam się o tym dopiero od znajomej która idzie na chemie
i bądź tu człowieku mądry
rafaelek17
Posty: 141
Rejestracja: 20 kwie 2009, o 00:16

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: rafaelek17 »

kurde to chyba wpisze wszystko
polski P- 81
Ang P- 89
BIo R 65
Chem R 88

dostane się na technologię z tymi wynikami? jak uważacie?
parasolka
Posty: 3
Rejestracja: 2 lip 2009, o 17:29

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: parasolka »

rafaelek17 pisze:kurde to chyba wpisze wszystko
polski P- 81
Ang P- 89
BIo R 65
Chem R 88

dostane się na technologię z tymi wynikami? jak uważacie?
Moim zdaniem, dostaniesz się bez większego problemu


Wybiera się ktoś może na Inżynierie chemiczną i procesową, lub na technologie i inżynierie chemiczną prowadzoną w języku angielskim?

Pozdrawiam
klakiereq
Posty: 348
Rejestracja: 12 maja 2009, o 15:21

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: klakiereq »

Hejka! Dostalam sie na biotech w gliwicach, ale chyba zadzwonie i sprobuje sie przestawic na kierunek alternatywny - tj. technologie chemiczna. Kryterium: lepsze perspektywy pracy.
Myslicie, ze to dobry pomysl?
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: Gekon »

Wg mnie lepszy wybór. Wiele było rozmów na forum na temat biotechu w Pl.
Karola909090
Posty: 27
Rejestracja: 16 lut 2009, o 20:46

Re: CHEMIA na POLIBUDZIE - Gliwice

Post autor: Karola909090 »

a kto się dostał na chemię w Gliwicach?:)
paati19
Posty: 9
Rejestracja: 10 lip 2009, o 15:58

:)

Post autor: paati19 »

A ja dostałam sie na technologie chemicznahmmktos sie moze tez wybiera:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości