chemia na UW

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: chemia na UW

Post autor: onlyma »

Ja jutro idę złożyć
Laguna
Posty: 8
Rejestracja: 5 lis 2009, o 19:48

Re: chemia na UW

Post autor: Laguna »

Cz ktos moglbymi powiedziec, jakie były progi a chemię na UW w 2009? Swoją maturę szacuję na ok. 60 % z chemii i z biologii. Czy mam szanse się dostac?
tyska
Posty: 70
Rejestracja: 19 gru 2007, o 00:13

Re: chemia na UW

Post autor: tyska »

w tamtym roku przyjnowali pracie wszytkich, ponieważ strasznie duzo osób po dostaniu sie jie składa papierów, bo chemia ma być wyjdziem awaryjnym, np ja tak zrobiłam.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: chemia na UW

Post autor: a_niap »

Wszystkich chyba przyjmują. Ale zastanów się czy na pewno chcesz tam studiować.
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: chemia na UW

Post autor: Gekon »

ania167
Posty: 149
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:24

Re: chemia na UW

Post autor: ania167 »

Tylko się dobrze zastanówcie z tą chemią bo wcale nie jest łatwo dużo matematyki i po 3-4kolosy w tygodniu.
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: chemia na UW

Post autor: onlyma »

No jeśli ktoś ma jakieś pytania co do tego kierunku, to proszę bardzo, mam półtora semestru za sobą, bo zrezygnowałam, więc służę pomocą. : )
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: chemia na UW

Post autor: a_niap »

Dlaczego zrezygnowałas.?
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: chemia na UW

Post autor: onlyma »

Nie dałam rady, prosta przyczyna. W sumie trochę luźno podeszłam do studiów. Laboratoria były naprawdę super, z chemią nie miałam problemów, fizykę nawet przebrnęłam, ale matematyka mnie rozłożyła na łopatki, oczywiście dostałam warunek po I sem, ale uznałam, że to nie ma sensu, męczyć się i to na kierunku, o którym nie marzyłam.
ania167
Posty: 149
Rejestracja: 12 lis 2008, o 12:24

Re: chemia na UW

Post autor: ania167 »

U mnie matmę da się przeżyć praktycznie wszyscy zdają za drugim podejściem chyba że ktoś ma wszystkie egzaminy do poprawki i totalnie olewał sobie studia przez semestr.
Awatar użytkownika
josieniek
Posty: 214
Rejestracja: 8 maja 2012, o 15:09

Re: chemia na UW

Post autor: josieniek »

czy zna ktos progi punktowe 2011? oczywiscie Uniwersytet Warszawski, chemia
Awatar użytkownika
kati13_16
Posty: 5
Rejestracja: 26 gru 2008, o 18:13

Re: chemia na UW

Post autor: kati13_16 »

Witam wszystkich:)
Widzę że sporo z was wybiera się na chemię na UW A więc mam parę słów na ten temat do powiedzenia. Dostałam się w ubiegłym roku na UMCS i na UW na chemie bo tylko w te dwa miejsca składałam papiery i szczerze trochę żałuje że nie poszłam na UMCS bo tam przynajmniej dało by się studiować Na UW kopara opada ile jest matematyki i fizyki w bardzo bardzo szczegółowej formie . Wyleciała nas po semestrze bardzo duża część a reszta stała w korku do dziekanatu w sprawie warunków. Atmosfera była taka że każdy po paru miesiącach miał dość studiowania. Ja osobiście też. Studia na UW są raczej dla pasjonatów i ludzi którzy nie widzą świata poza książkami. Generalnie słyszałam opinie że tam łatwo odpaść ale myślałam że dotyczy to osób które mało się uczą, a to nie prawda. Niektóre kolokwia z matematyki były po prostu przerażające. Człowiek siadał i przez 2 godziny nie wiedział co ma pisać. PORAŻKA. Naprawdę odradzam Teraz próbuje na WAT i UKSW i się po prostu boje studiować. UW omijam teraz szerokim łukiem. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem.
Awatar użytkownika
Glina
Posty: 892
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 12:50

Re: chemia na UW

Post autor: Glina »

o nie, dziś zrobiłem przelew na chemie UW
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość