Chemia od podstaw do rozszerzenia

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
Paulina536
Posty: 26
Rejestracja: 16 mar 2014, o 11:41

Chemia od podstaw do rozszerzenia

Post autor: Paulina536 »

Witam Bardzo prosze o pomoc !

Potrzebuje jakiejś dobrej ksiązki do chemi poniewaz chce ugruntowac porządnie swoja wiedze podstawowa i nastepnie ja poszerzac.
I własnie chodzi mi o jakąś ksiązke z podstawami gdzie byloby dobrze wszystko po kolei wytlumaczone (dodam ze jestem dopiero w 1 lo i mysle o maturze rozrzerzonej z chemi,zastanawiam sie nad medycyna ale chemie po prostu chce umiec dla siebie)

Mam na oku ksiązke : Podstawy chemi dla kandydatów na wyzsze uczelnie K.M. Pazdro, myslicie ze sie nada?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz
magdaaa94
Posty: 3
Rejestracja: 11 lut 2020, o 16:36

Re: Chemia od podstaw do rozszerzenia

Post autor: magdaaa94 »

hmmm dobra ksiazka, zeby bylo smiesznie to do matury trzeba uczyc sie z ksiazek ktorych uczysz sie w liceum bo pytania sa wlasnie z nich a one stanowia podstawe do matury. A zeby cos zrozumiec i miec wszystko wytlumaczone to chyba tylko dobry korepetytor lub jakis kurs.
Wiem co mowie bo co prawda juz jestem "stara" i postanowilam wziasc sie za zdawanie matury znow gdyz chce spelnic swoje marzenie i zostac lekarzem (nie bede dokladnie opisywac swojej historii). W kazdym razie ucze sie na chemie i biologie 2019 i wiem ze sama wiedza teoretyczna to nic, gdyz na maturze liczy sie pisanie pod klucz a zeby umiec tak odpowiadac to musi Ci ktos z doswiadczeniem powiedziec co robisz zle jakis slow uzyc i co jest punktowane.
Osobiscie korzystam z kursow i korepetycji indywidualnych ale ja nie jestem na bierzaco z materialem w szkole tak jak Ty. Im wczesniej zaczniejsz tym lepiej bo jesli myslisz o kierunku medycznym to zeby dostac sie za pierwszym podejsciem trzeba miec super wynik a to nie jest proste.
Powodzenia:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość