Chemia UJ

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
Awatar użytkownika
Macko024
Posty: 22
Rejestracja: 30 lip 2010, o 17:36

Re: Chemia UJ

Post autor: Macko024 »

voytopiz pisze:tak, też o tym słyszałem. do tego też okulary ochronne. na allegro wypatrzyłem
jakby ktoś chciał, tylko że nie wiem czy są jakieś konkretne wymagania w związku z tym fartuchem (długość, itp)
a ta pani w tym fartuchu wliczona jest w cene
Gabriella pisze:ja na Czyżynach znalazłam korepetytora
a od czego? i za ile? wlasnie bierzecie ludzie korepetycje z czegosik? myslalem o fizyce, ale ofert jest cala masa a ceny od 25zl nawet, nie wiem co mam robic
rikjji pisze: i oczywiście: ja też się już nie mogę doczekać. na razie cieszmy się, że 1 września nie musimy iść do szkoły x
jejuus jak ja bym chcial jeszcze do lo ale mam nadzieje, ze bedzie fajnie
rikjji
Posty: 27
Rejestracja: 15 gru 2007, o 22:21

Re: Chemia UJ

Post autor: rikjji »

Macko024 pisze:
Gabriella pisze:ja na Czyżynach znalazłam korepetytora
a od czego? i za ile? wlasnie bierzecie ludzie korepetycje z czegosik? myslalem o fizyce, ale ofert jest cala masa a ceny od 25zl nawet, nie wiem co mam robic
ja nawet jeszcze nie myślę o takich rzeczach. powinienem?
Awatar użytkownika
voytopiz
Posty: 118
Rejestracja: 9 maja 2010, o 15:09

Re: Chemia UJ

Post autor: voytopiz »

rikjji pisze:Macko024 napisał(a):

Gabriella napisał(a):
ja na Czyżynach znalazłam korepetytora


a od czego? i za ile? wlasnie bierzecie ludzie korepetycje z czegosik? myslalem o fizyce, ale ofert jest cala masa a ceny od 25zl nawet, nie wiem co mam robic


ja nawet jeszcze nie myślę o takich rzeczach. powinienem?
ja zobaczę jak mi będzie szło", a nawet jeśli nie będzie się dobrze układało, to mam kilku znajomych, którzy fizykę też będą mieć na swoich kierunkach (agh/pk) to do nich się odezwę. Podobno materiał z fizyki na studiach jest taki sam jak w LO, mało tego, na ćwiczeniach robi się dużo trudniejsze zadania od tych, które później pojawiają się na egzaminie, także wyluzujcie
Macko024 pisze:ale mam nadzieje, ze bedzie fajnie
będzie iście zaje.
Awatar użytkownika
Scheherazade
Posty: 386
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 22:12

Re: Chemia UJ

Post autor: Scheherazade »

Macko024 pisze:a od czego? i za ile? wlasnie bierzecie ludzie korepetycje z czegosik? myslalem o fizyce, ale ofert jest cala masa a ceny od 25zl nawet, nie wiem co mam robic
Z biologii W związku ze studiami nie planuje żadnych korepetycji (narazie )
fiolet
Posty: 57
Rejestracja: 17 sty 2007, o 15:32

Re: Chemia UJ

Post autor: fiolet »

ja również nie planuję żadnych korepetycji.

co do tych zaświadczeń to już wiem, że po rozpoczęciu wymienia je się w dziekanacie na legitymacje

i jeszcze mam pytanie z innej beczki - kto z Was bedzie sie starał o stypendium motywacyjne?
ktos_tam4
Posty: 3
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 23:14

Re: Chemia UJ

Post autor: ktos_tam4 »

Mam do sprzedania sprawozdania z chemii analitycznej i nieorganicznej bardzo przydatne na I roku (czasochłonne:/). Polecam! Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy ktos_[at].pl
rikjji
Posty: 27
Rejestracja: 15 gru 2007, o 22:21

Re: Chemia UJ

Post autor: rikjji »

fiolet pisze:ja również nie planuję żadnych korepetycji.

co do tych zaświadczeń to już wiem, że po rozpoczęciu wymienia je się w dziekanacie na legitymacje

i jeszcze mam pytanie z innej beczki - kto z Was bedzie sie starał o stypendium motywacyjne?
chyba wszyscy ::)
przy wpisie na studia panie z dziekanatu kazały wszystkim podpisać coś związanego z tymi stypendiami
Awatar użytkownika
voytopiz
Posty: 118
Rejestracja: 9 maja 2010, o 15:09

Re: Chemia UJ

Post autor: voytopiz »

rikjji pisze:przy wpisie na studia panie z dziekanatu kazały wszystkim podpisać coś związanego z tymi stypendiami
podpisać czy wypełnić tą taką ankietę? jeśli miałeś na myśli to drugie, to chyba nie było to o stypendium motywacyjnym tylko coś związanego z kierunkiem zamawianym, jakim jest chemia na uj
rikjji
Posty: 27
Rejestracja: 15 gru 2007, o 22:21

Re: Chemia UJ

Post autor: rikjji »

voytopiz pisze:
rikjji pisze:przy wpisie na studia panie z dziekanatu kazały wszystkim podpisać coś związanego z tymi stypendiami
podpisać czy wypełnić tą taką ankietę? jeśli miałeś na myśli to drugie, to chyba nie było to o stypendium motywacyjnym tylko coś związanego z kierunkiem zamawianym, jakim jest chemia na uj
ale stypendium motywacyjne właśnie idzie z tego programu o kierunkach zamawianych właśnie. poprawcie mnie, jeśli się mylę ::)
Awatar użytkownika
voytopiz
Posty: 118
Rejestracja: 9 maja 2010, o 15:09

Re: Chemia UJ

Post autor: voytopiz »

tak, ale o stypendium motywacyjne trzeba wystąpić osobno ] najlepiej niech się wypowie ktoś, kto wie jak to wszystko wygląda na 100% bo też nie chce wprowadzać w błąd.
Awatar użytkownika
Macko024
Posty: 22
Rejestracja: 30 lip 2010, o 17:36

Re: Chemia UJ

Post autor: Macko024 »

Gabriella90 pisze:Z biologii W związku ze studiami nie planuje żadnych korepetycji (narazie )
moze i racja, czyli tez lubisz botanike? a mozna wiedziec ile money taki luksusik?
voytopiz pisze:będzie iście zaje.
biscie.lubie jak wszystko jest na swoim miejscu, a no proste, ze jasne

A i ludzie czy ktos w ogole wie kiedy jest rozpoczecie, gdzie jest jak jest, co jest i w ogole.? sa juz jakies plany zajec? bo na usosweb narazie chyba nic.
Awatar użytkownika
voytopiz
Posty: 118
Rejestracja: 9 maja 2010, o 15:09

Re: Chemia UJ

Post autor: voytopiz »

Macko024 pisze:zyli tez lubisz botanike?
heh, botanike chyba wszyscy kochaja, wielbią i ubóstwiają -)
Macko024 pisze:A i ludzie czy ktos w ogole wie kiedy jest rozpoczecie, gdzie jest jak jest, co jest i w ogole.? sa juz jakies plany zajec? bo na usosweb narazie chyba nic.
obawiam się, że nikt nie posiada takowej informacji ) poczekamy, zobaczymy ) póki co trzeba ustalic termin naszej inauguracji
Onaaa
Posty: 198
Rejestracja: 24 sty 2009, o 13:33

Re: Chemia UJ

Post autor: Onaaa »

W zeszłym roku pamiętam, że plan zajęć wywiesili dopiero w dniu wydziałowej inauguracji, a co do usosa to tam na plan nie ma nawet co patrzyć, bo jest poplątanie z pomieszaniem i niezgodne z rzeczywistością
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości