Chemia UJ

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
Awatar użytkownika
Macko024
Posty: 22
Rejestracja: 30 lip 2010, o 17:36

Re: Chemia UJ

Post autor: Macko024 »

On pisze:W zeszłym roku pamiętam, że plan zajęć wywiesili dopiero w dniu wydziałowej inauguracji, a co do usosa to tam na plan nie ma nawet co patrzyć, bo jest poplątanie z pomieszaniem i niezgodne z rzeczywistością
W zeszłym roku pamiętam, że plan zajęć wywiesili dopiero w dniu wydziałowej inauguracji, a co do usosa to tam na plan nie ma nawet co patrzyć, bo jest poplątanie z pomieszaniem i niezgodne z rzeczywistością
swietnie eeee tam jeszcze sa wakacje =
voytopiz pisze:) póki co trzeba ustalic termin naszej inauguracji
mysle, ze moze to byc trudne, aczkolwiek, zeby z tego gowno nie wyszlo, to proponuje, ze mozna na przyklad gdzies isc po rozpoczeciu roku akademickiego d jak to brzmi, bo raczej specjalnie do krk nikt przyjezdzal nie bedzie
Awatar użytkownika
voytopiz
Posty: 118
Rejestracja: 9 maja 2010, o 15:09

Re: Chemia UJ

Post autor: voytopiz »

masz na mysli 1.10 czy 4.10?
wlasnie, czy trzeba sie stawiac na tej inauguracji 1.10? podobno to nie jest obowiazkowe, takze mozna sobie siedziec w domu/mieszkaniu, prawda to?
ktos_tam4
Posty: 3
Rejestracja: 1 wrz 2010, o 23:14

Re: Chemia UJ

Post autor: ktos_tam4 »

Nadal mam do odstąpienia sprawozdania z chemii analitycznej i nieorganicznej na I rok. Kontakt ktos_[at].pl
kwiatek91
Posty: 14
Rejestracja: 16 lip 2010, o 18:08

Re: Chemia UJ

Post autor: kwiatek91 »

co to inauguracji to pewnie w większym gronie spotkamy się rzeczywiście 4.10 , bo pewnie dużo osób dopiero w weekend zjawi się w krk:D Ja osobiście w Krk będę pewnie już od początku przyszłego tygodnia. Więc jakby znalazły się jakieś osoby chętne na wcześniejszą inaugurację inauguracji to nie mam nic przeciwko:D
Awatar użytkownika
Macko024
Posty: 22
Rejestracja: 30 lip 2010, o 17:36

Re: Chemia UJ

Post autor: Macko024 »

Ja bede juz wtorek - sroda, wiec jestem przeciw a nawet za
to ludzie piszcie.

a te sprawozdania co kolezanka pisze, jakbyscie chcieli to puszcze wam za polowe ceny, bo ona se soli 120z,l a my sa biedne studenty przecie
taka ruda
Posty: 15
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:01

Re: Chemia UJ

Post autor: taka ruda »

Czy zaglądaliscie na to konto usos? Zastanawiam się czy te rejestracje sa obowiązkowe na takie i owakie kursy?
Awatar użytkownika
HBr
Posty: 44
Rejestracja: 12 lip 2009, o 21:37

Re: Chemia UJ

Post autor: HBr »

Gratuluję szczęśliwcom
Sama rozważam studia chemiczne, także liczę na to, że opowiecie jak Wam się podoba studiowanie chemii
Awatar użytkownika
voytopiz
Posty: 118
Rejestracja: 9 maja 2010, o 15:09

Re: Chemia UJ

Post autor: voytopiz »

taka ruda pisze:Czy zaglądaliscie na to konto usos? Zastanawiam się czy te rejestracje sa obowiązkowe na takie i owakie kursy?
pierwszoroczniaków nie obchodzi nic. nie zapisujemy się na żadne kursy, nie rejestrujemy się na zajęcia itp itd. Wszystkiego dowiemy się na pierwszych zajęciach.

Jeśli chodzi o integrację przed integracją, też mógłbym się spotkac w okolicach środy - czwartku. Właśnie nie wiem czy mi się chce jechac wcześniej do Krakowa, bo i po co będę siedział na mieszkaniu i . zmulał? Ale jak coś droga kwiatek91 i drogi Macko024 można się umówic na jakieś piwo (ostatecznie soczek)

Na stronie naszego wydziału pojawiła się informacja odnośnie inauguracji roku akademickiego. 4.10 godzina 9:15 w sali audytoryjnej
Awatar użytkownika
Scheherazade
Posty: 386
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 22:12

Re: Chemia UJ

Post autor: Scheherazade »

Macko024 pisze:moze i racja, czyli tez lubisz botanike? a mozna wiedziec ile money taki luksusik?
Ja uwielbiam botanike! To że nic z niej nie wiem to tylko tak dla zmyłki ale nie mów nikomu (luksusik - ba raczej koniecznośc 40zł)

voytopiz Ja również dołączam się do grona chętnych i gotowych na spotkanie integracyjne bo jak już pisałam wczesniej bardzo miło bedzie mi Was poznac
Pozdrawiam
kwiatek91
Posty: 14
Rejestracja: 16 lip 2010, o 18:08

Re: Chemia UJ

Post autor: kwiatek91 »

A więc co myślicie o integracji przed integracją w czwartek (tj. chyba 30) o 17? wydaje mi się że najlepiej jakbyśmy się spotkali przed naszym wydziałem? co?
Awatar użytkownika
voytopiz
Posty: 118
Rejestracja: 9 maja 2010, o 15:09

Re: Chemia UJ

Post autor: voytopiz »

przed wydzialem bedzie najlepiej chyba. malo ludzi to moze jakos w miare sie odnajdziemy
rikjji
Posty: 27
Rejestracja: 15 gru 2007, o 22:21

Re: Chemia UJ

Post autor: rikjji »

wyczytałem, że spotkanie 3.10 o 16 pod mariackim
Awatar użytkownika
voytopiz
Posty: 118
Rejestracja: 9 maja 2010, o 15:09

Re: Chemia UJ

Post autor: voytopiz »

tak, ale to spotkanie (w czwartek) jest dla tych, którzy już wcześniej będą w Krakowie, więc czemu by się wcześniej nie spotkac?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość