Chemia UJ

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
michlordin
Posty: 12
Rejestracja: 8 lip 2010, o 16:29

Re: Chemia UJ

Post autor: michlordin »

aha i czy biorąc pod uwage współczynnik trzeba brac 5?
mala_blondyneczka91
Posty: 54
Rejestracja: 3 lis 2009, o 13:10

Re: Chemia UJ

Post autor: mala_blondyneczka91 »

nie nie, mnie nie obchodzi ten tysiąc bo ja tez nie jestem jakaś wybitna, żeby byc w pierwszej 50ce po prostu mnie to zaciekawiło, bo nigdy wczesniej o tym nie słyszałam.
mam nadzieje ze sie dostane na tą chemie. bo miałam tez składac na chemie na AGH ale zrezygnowałam i teraz sie troche boje, ze nici z mojego studiowania ale troche mnie uspokoiliscie dzieki :*
Awatar użytkownika
voytopiz
Posty: 118
Rejestracja: 9 maja 2010, o 15:09

Re: Chemia UJ

Post autor: voytopiz »

michlordin pisze:a kiedy po ewentualnym dostaniu decydujemy o wyborze dalszej drogi bo pisali cos o specjalizacjach wybieranych juz od 1 roku wiec?
chyba dopiero po 2gim roku sie specjalizacje wybiera . jak nie po trzecim nawet. ale jesli na przyklad myslisz o chemii sadowej to radze zakuwanko od poczatku bo pozniej jest konkurs indeksów z racji ograniczonej liczby miejsc
michlordin pisze:powiedzcie czy matura poodstawowa jest liczona jako 1:1?
nie wydaje mi sie zeby np chemia podst byla liczona tak samo jak chemia rozsz - to by bylo bardzo nie w porzadku . ale jak cos to zadzwon do dziekanatu
michlordin pisze:aha i czy biorąc pod uwage współczynnik trzeba brac 5?
wynik dzielisz przez 5.5
Anhel pisze:może wtedy nie odpadnę po pierwszym roku
podobno (mimo tylko 2 terminów na zdawanie, tak tak . ten drugi to ten wrześniowy ) wcale nie jest tak ciężko
michlordin
Posty: 12
Rejestracja: 8 lip 2010, o 16:29

Re: Chemia UJ

Post autor: michlordin »

ale w tym przepadku chodzi mi o matematyke podst. w koncu bylismy pierwszym rocznikiem z matura obowiazkowią, jak sadzisz?
Awatar użytkownika
voytopiz
Posty: 118
Rejestracja: 9 maja 2010, o 15:09

Re: Chemia UJ

Post autor: voytopiz »

michlordin wydaje mi sie ze beda brac rozszerzenie drugiego przedmiotu, zdawales cos poza chemia, prawda?
michlordin
Posty: 12
Rejestracja: 8 lip 2010, o 16:29

Re: Chemia UJ

Post autor: michlordin »

ta. biologie
Awatar użytkownika
voytopiz
Posty: 118
Rejestracja: 9 maja 2010, o 15:09

Re: Chemia UJ

Post autor: voytopiz »

i z biologia masz te 71 czy ile?
michlordin
Posty: 12
Rejestracja: 8 lip 2010, o 16:29

Re: Chemia UJ

Post autor: michlordin »

68 .
Awatar użytkownika
Scheherazade
Posty: 386
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 22:12

Re: Chemia UJ

Post autor: Scheherazade »

w przypadku egzaminu pisemnego zdawanego na poziomie podstawowym uzyskany wynik mnoży się razy 0,5, gdy egzamin zdawany był na poziomie rozszerzonym wynik mnożony jest razy 1
Każdy wynik przedmiotowy ma swoją wagę, a ich suma dzielona jest przez 5,5
waga chemii = 3
matematyki = 2,5
biologii, informatyki i fizyki = 2
Awatar użytkownika
voytopiz
Posty: 118
Rejestracja: 9 maja 2010, o 15:09

Re: Chemia UJ

Post autor: voytopiz »

no i jeszcze podziel przez 5,5 a nie przez 5 jak chciales no ale . mniejsza z tym najwazniejsze ze powinienes sie spokojnie dostac

a więc drogie panie . kolejny facet na roku
dobra, ale czekamy na listy i wtedy będziemy się ekscytować: panie - panami, panowie - paniami
taka ruda
Posty: 15
Rejestracja: 8 lip 2010, o 20:01

Re: Chemia UJ

Post autor: taka ruda »

Hej Ludki jestem nowa i piszę, bo mam nadzieję, że Wy napiszecie coś mondrego ku pokrzepieniu serc
mam z chemii 75, z biologii 68, a z matematyki podstawowej 80.Niby rok temu było łatwo się dostać, ale ze świadomością, że jesteśmy wyjątkowym rocznikiem nie wiem w którą stronę ta nasza wyjątkowość idzie.
Nie bijcie mnie dziś, ale mój mózg o ile takie coś mam jest na wakacjach i nawet nie chce mi się wchodzić na UJeany, żeby sprawdzać jak mam przeliczać te pierdołki. Czy ktoś zlituje się nad zbłąkaną duszą
michlordin
Posty: 12
Rejestracja: 8 lip 2010, o 16:29

Re: Chemia UJ

Post autor: michlordin »

wlasnie wiec wychodzi mi 65
michlordin
Posty: 12
Rejestracja: 8 lip 2010, o 16:29

Re: Chemia UJ

Post autor: michlordin »

wlasnie wiec wychodzi mi 65
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości