Chirurgia

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
carloswrz
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2010, o 15:18

Re: Chirurgia

Post autor: carloswrz »

witamina110, tylko ty wchodzisz na pewniaka z takimi osiągnięciami,ja muszę się męczyć całe półrocze aby uzbierać te punkty,(bo zawaliłem te półrocze)
jak będziesz wiedziała o jakimś konkursie z bio to daj znać się zapiszę wygram i zawsze punkt
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Re: Chirurgia

Post autor: witamina110 »

Z tych do rekrutacji raczej nie będzie konkursów już, ale żebyś dostał 6 z bio to jest sesja wiosenna z olimpusa olimpus.edu.pl, w 3 klasie praktycznie sama ekologia tam jest, pare pytań z 1 i 2 klasy. Szkoda, że go nie biorą pod uwagę w rekrutacji, miałabym pkt za angola. A od 1-10 to laureat, oczywiście w tej 10 może się zawierać nawet z 200 osób, liczy się po prostu 10 najlepszych wyników. Tam na tej stronie jest wszystko.

Osiągnięć to ja znowu dużych nie mam, za to, że mi tylko 4pkt brakło to mi pkt nie dadzą. Tylko mam dużo sportowych.
Na pewniaka to może nie, fakt napiszę na 80 egzamin to i tak dostanę się do d,e może nawet do b/c, ale chciałabym się dostać do A ze względu na angielski i łacinę. Tylko jak egzamin będzie prosty to będą wyższe progi, jak trudny to niższe.

Chyba muszę pisać ten egzamin z takim podejściem, że wystarczy mi 80 pkt i do siódemki mam wstęp na 99,9999%. A nie myśleć, że muszę koniecznie mieć 90, wtedy najlepiej wyjdzie.
carloswrz
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2010, o 15:18

Re: Chirurgia

Post autor: carloswrz »

Trzymam kciuki,ja zobaczę po egzaminie,i się zastanowię czy składać do A czy b/c.Wolałbym A bo ten angielski i Łacina!.
Dzięki za olimpiadę poczytam
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Re: Chirurgia

Post autor: witamina110 »

Ale możesz złożyć do wszystkich klas nawet jak wiesz, że na pewno się do A nie dostaniesz.
Ja daję: A, B/C, D,E czyli do wszystkich biol-chemów.

Nmzc. )
carloswrz
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2010, o 15:18

Re: Chirurgia

Post autor: carloswrz »

Serio tak można?Wiem tylko tyle,że mogę 3szkoły dać,ale wszystkie klasy z każdej z tych szkół?
A jeżeli tak to skąd wiadomo do której klasy ja chcę iść jak podam np.10 klas razem z 3szkół?Aha i to tak można czy jeżeli wybiorę z jednej szkoły tyle klas to więcej szkół nie mogę?
Wytłumacz jak możesz bo ostatnia rekrutacja to była w podstawówce i teraz nie ogarniam w ogóle tego ]
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Re: Chirurgia

Post autor: witamina110 »

Możesz wybrać 3 szkoły, np. dajesz I wybór: LO7 klasy: A, B/C, D, E (jak się nie dostaniesz do A, to potem patrzą czy do B/C itd.), takie ustawienie oznacza, że najbardziej chcesz do A, potem do B/C .jakbyś dał : E,A,D,B/C to oznacza, że nawet jeśli Ci starczy do A, to najpierw patrzą czy dostaniesz się do E, bo wg tego ustawienia wynika, że najbardziej chcesz Do E a dopiero potem do A.
No i II wybór tak samo i III.

Dostaniesz się w I naborze, to szkoły 2 i 3 wyboru już się nie liczą.gdybyś się nie dostał nawet do E w lo7 to dopiero uczestniczysz w II naborze. No, ale miejmy nadzieje, że do II naboru nie dojdzie.

Zresztą po egzaminie zobaczysz jak Ci fatalnie pójdzie(czego Ci nie życzę ), że nawet nie będziesz miał te 78 rekrutów, to możesz chyba zmienić I wybór na szkołę co ma niższe progi. Tam ejst jakiś termin do kiedy to możesz zmienić.
carloswrz
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2010, o 15:18

Re: Chirurgia

Post autor: carloswrz »

Super-pocieszyłaś mnie! TO Świetnie, wybiorę wszystkie biol-chemy z lo7,potem wszystkie klasy z lo9 i jedną klasę z lo4 na końcu

I super ]
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Re: Chirurgia

Post autor: witamina110 »

Ja mam o tyle dobrze, że jak się nie dostanę do lo7, nawet do E(w co wątpie:P, musiałabym mieć 60 pkt z egzaminu) to I wybór mam też w Świdnicy, bo jak ktoś składa do różnych powiatów, to ma dwie szkoły pierwszego wyboru, do Świdnicy trzeba mieć chyba ok. 70 rekrutacyjnych.
Będzie dobrze, okaże się, ze napisaliśmy na maxa a nie na 90 pkt. xd
carloswrz
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2010, o 15:18

Re: Chirurgia

Post autor: carloswrz »

Hehe-właśnie pozytywne myślenie na pierwszym miejscu,ale tu fajni ludzie na tym forum jestem od niedawna-poleciła mi nauczycielka od biologii forum,i bardzo mi się tu podoba otrzymałem odp.na każde zadane pytanie i wgl
Jak długo jesteś na forum bo widzę,że 140postów za Tobą ]


ps. na pewno dostaniesz się do 7ki ,a raczej się dostaniemy
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Re: Chirurgia

Post autor: witamina110 »

Ja nie wiem ile, trafiłam na nie przypadkiem. D
Rzeczywiście otrzymujesz odp. na każde pytanie i to z chemii, fizyki też, no i nie tlyko typowo naukowe.

Te posty to głównie dotyczyły konkursów, wspieraliśmy się tutaj na forum. Teraz zacznę je wykorzystywać bardziej do zadań jakiś czy coś.

No, jasne dostaniemy!
Jak ja będę miała takich fajnych znajomych to.P
Wiesz mój tata chcę żebym szła do Świdnicy, bo nie musiałabym winternacie mieszkać, mówi, że się stoczę i wgl. haha Zresztą przez ostatni rok moja cała klasa się stoczyła, nie chodzi tu o jakieś picie czy coś, ale psychicznie, jesteśmy jeszcze bardziej rąbnięci niż zwykle.

PS Masz nk? Ostatnio zrobiła się głupia, ale zostawiłam konto, bo w końcu mam kontakt ze znajomymi.
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Re: Chirurgia

Post autor: witamina110 »

Zaproszę Cię do znajomych, mogę?

Nie jest ich dużo, ale zawsze ktoś.
carloswrz
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2010, o 15:18

Re: Chirurgia

Post autor: carloswrz »

Pewnie,że możesz
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Re: Chirurgia

Post autor: witamina110 »

Wysłane.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości