Chirurgia

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
carloswrz
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2010, o 15:18

Re: Chirurgia

Post autor: carloswrz »

791 znajomych to mało
carloswrz
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2010, o 15:18

Re: Chirurgia

Post autor: carloswrz »

A Ty jesteś moją 600tką :D:D:D:D
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Re: Chirurgia

Post autor: witamina110 »

carloswrz pisze:791 znajomych to mało
Lubią mnie


nie no żart. , jakoś się uzbierało.
600 to strasznie mało.
carloswrz
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2010, o 15:18

Re: Chirurgia

Post autor: carloswrz »

ja nie zbieram na ilość tylko akceptuje, jeszcze żadnego nie wysłałem oprócz mamie
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Re: Chirurgia

Post autor: witamina110 »

Ja tak samo, z tym że z tych 791 wysłałam gdzieś 250-300, po rejestracji, a potem to juz tylko akceptacja.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Chirurgia

Post autor: Korczaszko »

z tematu o chirurgii zrobił się temat o LO a teraz o nk. jak to się nie kolekcjonuje znajomych ale po paru postach zaprasza się do znajomych
carloswrz
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2010, o 15:18

Re: Chirurgia

Post autor: carloswrz »

Korczaszko pisze:z tematu o chirurgii zrobił się temat o LO a teraz o nk. jak to się nie kolekcjonuje znajomych ale po paru postach zaprasza się do znajomych

hahahaha faktycznie dziwnie to wygląda
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Re: Chirurgia

Post autor: witamina110 »

Wyraźnie napisałam, że nie zbieram znajomych. Zaprosiłam go, bo będzie łatwiej się dogadać co do dzrwi otwartych, ale jak to bardzo komuś przeszkadza to mogę usunąć.

To zakończmy ten temat.
Koniec.
carloswrz
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2010, o 15:18

Re: Chirurgia

Post autor: carloswrz »

Koniec
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: Chirurgia

Post autor: formica »

witamina110 pisze:Formica, Ty chodziłaś do lo7.i chyba jesteś finalistką OB(?), możesz mi powiedzieć jak to jest w tej szkole, jest jakieś kółko olimpijskie z bio, jak w ogóle z przygotowaniami, nauczyciele pomocni w tej sprawie?
Odpisuję, jak obiecałam.
Jeśli chodzi o OB to w VII udział i wyniki są bardzo cenione. Jest chyba 5 biolożek. Ja trafiłam świetnie. One wszystkie(no może poza jedną) są bardzo pozytywnie do tego nastawione, pomocne i przychylnie patrzą na uczniów, którzy startują. Ja miałam ze strony mojej pani prof ogromną pomoc, wsparcie. Czasem nie tylko merytoryczne, ta kobieta zawsze wierzyła w ucznia i nie raz zachęcała do dalsze pracy. Co mnie zaskoczyło: Nie wywoływała przy tym na nikim presji. Pracowałeś ile chciałeś i na ile miałeś sił. Nie szczędziła też pochwał i jak się zasłużyło można było usłyszeć z jej ust: Jestem z Ciebie dumna. Uwierzcie mi coś fantastycznego
Kółko oczywiście jest. Na początku w miarę potrzeb przy pisaniu pracy. My pisaliśmy po rozdziale, prof za każdym razem sprawdzała, poprawiała, sugerowała jakieś zmiany. Później zajęcia merytoryczne o różnym charakterze. Czasem robienie testów, czasem omawianie działów, których jeszcze nie robiliśmy na lekcjach a przed finałem to już głównie konsultacje.
Ogólnie biologia w VII była czystą przyjemnością. Nauczyciele przynajmniej mnie zarazili swoją pasją Wiem też, że niektórzy mają inne zdanie na ten temat, ale nigdy nie jest tak, że 100% jest zadowolonych

Chemia: Trafiłam na świetnego nauczyciela. Może w codziennym ovcowaniu był dość dziwny, kontrowersyjny, miewał dość dziwne akcje czasem. Ale chemii umiał świetnie uczyć. U mnie z klasy NIKT nie uczył się z podręcznika. Dzięki nauczycielowi mieliśmy tak fantastyczne notatki, że nie były one już potrzebne. Jeśli chodzi o OCh to nie bardzo się orientuję. Ktoś tam chciał startować, ale nauczycielom nie specjalnie chciało się tym zajmować. Teraz z tego co wiem się zmieniło. Przyszedł nowy chemik i on sprawuje pieczę nad olimpijczykami.

Ogólnie ja liceum wspominam fantastycznie. Miałam też fajną klasę, z którą wychodziły czasem niezłe akcje Np. wygraliśmy Poloneza dla Fredry, bo zbudowaliśmy poloneza z kartonu. Wiadomo były grupki, ale do różnych klasowych akcji potrafiliśmy się zjednoczyć i razem świetnie bawić

Polecam VII bardzo gorąco i sama strasznie tęsknię z tymi murami przy Kruczej



Proponuję wydzielić część dotyczącą liceów a dyskusję na temat nk usunąć bo nie można się w tym połapać i wszystko ma nie wiele wspólnego z chirurgią.
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Re: Chirurgia

Post autor: witamina110 »

Dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź, teraz nie mam już żadnych wątpliwości.
carloswrz
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2010, o 15:18

Re: Chirurgia

Post autor: carloswrz »

formica, dzięki również za info,ciesze się,że tak fajnie jest tam biologia prowadzona,powiedz mi jeszcze jak możesz na jakim poziomie jest tam fizyka,nie bardzo ją lubię a chciałbym przetrwać na 4ce chociaż z niej ]

POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
witamina110
Posty: 648
Rejestracja: 24 mar 2009, o 11:47

Re: Chirurgia

Post autor: witamina110 »

carloswrz, z tego co słyszałam z fizyką jest dosyć marno, ale to też zależy od nauczyciela, zresztą w większości liceach z fizyką jest średnią. Za to chemia i biologia super, a to się liczy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości