Chory kot rasy devon rex zapalenie otrzewnej

kaszmir 2
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2019, o 07:48

Chory kot rasy devon rex zapalenie otrzewnej

Post autor: kaszmir 2 »

dzień dobry, czy ktoś już miał taką sytuację i czy można w jakiś sposób pomóc takiemu zwierzęciu? trzy miesiące temu zakupiłam w hodowli w Radomiu kota rasy devon rex i nie dawno okazało się że jest chory zapalenie otrzewnej, czy miał ktoś już taki przypadek? czy jest jakieś lekarstwo? moje dzieci są zrozpaczone kot ginie w oczach, a ja nie jestem w stanie mu pomóc, przypuszczam że ta hodowla już nie raz miała taki problem bo Pani prawie w drzwiach mnie poinformowała o tym że teraz już ma umowę przygotowaną porządnie przez prawnika więc chyba z góry tylko chodziło o zarobek, a gdzie uczucia ludzi, szczególnie dzieci które otrzymują wyczekiwane zwierzątko które staje się członkiem rodziny? a teraz nie można mu pomóc? mam wrażenie że nie jeden kupujący w tej hodowli miał taki problem, a ta Pani powinna dobrze się zastanowić nad rozmnażaniem nie do końca zdrowych kotów bo to nie są tylko kwestie finansowe, ale przede wszystkim uczuciowe i krzywda wielu ludzi. jeśli znacie jakiś sposób proszę o info z góry dziękuję Joanna
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości