¦ciągi na maturze

Pomoc w przygotowaniu do matury ze wszystkich przedmiotów i zakresów. Najnowsze arkusze i klucze do matur. Wzajemna pomoc w nauce.
malinka16.5

¦ciĄgi na maturze

Post autor: malinka16.5 »

Macie jakie sciagi z bioli na mature

moderator: Zmienilem troche temat, na ogolnie o sciagach na maturze
Ostatnio zmieniony 6 maja 2007, o 11:16 przez malinka16.5, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: ¦ciĄgi na maturze

Post autor: Medycyna Lwów »

tu raczej nie ma desperatów, na maturze luiczy sie opócz wiedzy myslenie logiczne
malinka16.5

Re: ¦ciĄgi na maturze

Post autor: malinka16.5 »

Nie jestem desperatką!
.ja i tak niewaŻne ściągi, na maturze bałabym sie nawet ściągnąć
A pytam się o nie bo i bym się po prostu z nich pouczyła to miałam na myśli Kaamil
Ostatnio zmieniony 26 maja 2008, o 19:12 przez malinka16.5, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: ¦ciĄgi na maturze

Post autor: badger »

Jaki jest sens uczenia sie ze sciag jezeli mozna z ksiazek
malinka

Re: ¦ciĄgi na maturze

Post autor: malinka »

uczę sie z ksiąŻek ale wiesz na ściągach jest tak krótko zwięzłe i na tematzresztą moŻe ktoś coś ma czego ja nie ma w moich ksiąŻkach.roŻnie to moŻe być.
poprawiam literówki
Ostatnio zmieniony 26 maja 2008, o 19:15 przez malinka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: ¦ciĄgi na maturze

Post autor: badger »

Krotko opracowane tematy masz w vademecum. To co masz w sciadze zalezy od jego autora ktory nie zawsze jest kompetentnym zrodlem wiedzy
ps Nie rob tylu literowek bo ciezko sie czyta twoje posty
Awatar użytkownika
Anielica88
Posty: 247
Rejestracja: 20 maja 2006, o 18:42

Re: ¦ciĄgi na maturze

Post autor: Anielica88 »

Ja nie wiem niby dlaczego bac sie brac sciagi na mature. wy chyba powariowaliscie
lepiej miec w kieszeni i czuc sie pewnym aniezeli ich wogole nie miec, wiadomo wiedza jest swoja droga. ale jelsi chodzi o ang to sie nawet wahac nie bede.zreszta trzeba umiec sciagac. w piatek na maturze z j.polskiego duzo ososb sciagalo, choc sciagi im za wiele nie pomogly:p na biologie sie nie oplaca brac sciag bo za duzo tego:p
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: ¦ciĄgi na maturze

Post autor: żabka »

no ja znam takich co na polskim całe wypracowania przepisali i potem byli bardzo zdziwieni, że nie zdali Ja tam na maturę nie miałam ani jednej ściągi (a orłem z angielskiego i polskiego to na pewno nie byłam ) polecam więcej wiary w siebie
malinka16.5

Re: ¦ciĄgi na maturze

Post autor: malinka16.5 »

Ja na polskim teŻ niemiałam sciąg u mnie nie dało się sciągaći zapewnie na angielskim tez się nieda w pon. ale co do biologii to niebyłabym tak do końca pewna pisze na sali gimnastycznej więc bedzie duŻo osób moŻe da się sciągaćjeszcze pomyśle ale raczej wkoncu ściąg niewezneChoć npewno lepiej bym się czuła jakbym miała to fakt.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: ¦ciĄgi na maturze

Post autor: Medycyna Lwów »

za ściąganie wyrzucaja z sali - zreszta mała jests zansa ze znajdizesz an sciadze akurat to co jest w arkuszu ale jak chcesz
Awatar użytkownika
Anielica88
Posty: 247
Rejestracja: 20 maja 2006, o 18:42

Re: ¦ciĄgi na maturze

Post autor: Anielica88 »

Kaamil pisze:za ściąganie wyrzucaja z sali - zreszta mała jests zansa ze znajdizesz an sciadze akurat to co jest w arkuszu ale jak chcesz
oczywiscie ze jest mala szanasana sali gimnastycznej da sie sciagnac i to na całego zapewniam ja siedzialam w 2 ławce i kumpel obok sobie czytal streszczenie:d a korzystac to z nich i tak nie korzystalam.
malinka16.5

Re: ¦ciĄgi na maturze

Post autor: malinka16.5 »

Wiadomo Że branie ściąg wiąze się z ryzykiem,ale jest takie powiedzenie kto nie ryzykuje ten nic niema,nie zyska.
Do piątku mam jeszcze czas pomyśle nad tym(odemnie z klasy to raczej wszyscy biorą sciągi na biole ci co zdają) właśnie ze względu na miejsce jakie piszemy
Awatar użytkownika
Anielica88
Posty: 247
Rejestracja: 20 maja 2006, o 18:42

Re: ¦ciĄgi na maturze

Post autor: Anielica88 »

Ja biore na wszleki wypadek zreszta moja sciaga jest big wielka:d ma zaledwie 2 cm (poziom) i 2 cm (pion)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości