Ciągłe zmęczenie, senność, brak pamięci, bóle mięśni, głowy.

Dyskusje na temat chorób, ich przebiegu, zapobieganiu oraz sposobach leczenia. Opinie użytkowników nie zastępują fachowej wiedzy medycznej i wizyty u lekarza.
karolina_wiktoria
Posty: 17
Rejestracja: 26 lis 2015, o 17:26

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, brak pamięci, bóle mięśni, gł

Post autor: karolina_wiktoria »

Hej,

Ja w ubiegłym roku również borykałam się z podobnymi dolegliwościami. Nie robiłam żadnych badań, ale zmieniłam trochę tryb życia, a mianowicie, piję 2,5 litra wody dziennie, zaczęłam regularnie biegać na świeżym powietrzu i dużo spacerować w przerwach od nauki, śpię MNIEJ - 7h dziennie i nie jestem w ogóle zmęczona po przebudzeniu, staram się unikać długiego patrzenia w monitor czy w telefon.
MarzenaH
Posty: 13
Rejestracja: 27 wrz 2015, o 20:13

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, brak pamięci, bóle mięśni, gł

Post autor: MarzenaH »

Może to wynika z twojego podłoża genetycznego i coś poważniejszego Tobie dolega? Ja na twoim miejscu zrobiłabym testy genetyczne które wyeliminują ewentualne mutacje przeróżnych, groźnych chorób. Można takie wykonać np na zdrowegeny.pl Z tego co się orientuję, mają oni również opcję wykonania darmowej konsultacji genetycznej więc nic nie tracisz a może dowiesz się czegoś
Awatar użytkownika
piotr090980
Posty: 3
Rejestracja: 15 maja 2016, o 20:15

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, brak pamięci, bóle mięśni, gł

Post autor: piotr090980 »

a może brak magnezu i potasu ?
bygi
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2017, o 02:26

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, brak pamięci, bóle mięśni, gł

Post autor: bygi »

Generalnie warto zrobić dokładne badanie, które sprawdzi, czy mamy wszystkie witaminy w odpowiedniej ilości. Jeśli boli Cię gardło, faktycznie warto udać się do lekarza. Generalnie objawy są dosyć nietypowe, to niepokojące.
patafilar

Re: Ciągłe zmęczenie, senność, brak pamięci, bóle mięśni, głowy.

Post autor: patafilar »

Zmęczenie, senność może być spowodowane zatruciem organizmu lub zakwaszeniem. Polecam zrobić post 1-2 dniowy z lewatywą, potem przejść na dietę sokami. Pić soki z marchewki, zielonego jabłka, buraka, cytryny i szpinaku. Jak po takim soku zawsze mam energię na cały dzień. Więcej ciekawych informacji można przeczytać na [spam]. Też dobrze jest częściej przebywać na świeżym powietrzu i być w ruchu lub uprawiać jakiś sport.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości