CMUJ Lekarski 2013/14

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: randomlogin »

Teoretycznie powinno byc kolorowe. W praktyce sporo osob ma czarno-biale i nigdy nie bylo to problemem.
Awatar użytkownika
kejcia
Posty: 21
Rejestracja: 9 gru 2012, o 19:46

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: kejcia »

dzięki za odpowiedzi
Within
Posty: 38
Rejestracja: 19 mar 2011, o 13:01

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: Within »

Pytanie do studentów: Czy jeżeli już po zakwalifikowaniu się na studia pojadę dokonać wpisu w wyznaczonym przez dział rekrutacyjny terminie, to czy będę mógł od razu załatwić akademik i/lub złożyć podanie o stypendium socjalne? Jakie dokumenty powinienem ze sobą zabrać, żeby załatwić w/w sprawy? Mam kawał drogi do Krk i nie bardzo uśmiecha mi się jeździć tam kilka razy. Dodatkowo dział rekrutacyjny sam narzuca datę i godzinę dokonania wpisu na studia każdemu kandydatowi.
Awatar użytkownika
per_pedes
Posty: 107
Rejestracja: 19 lip 2012, o 20:19

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: per_pedes »

Within pisze:Pytanie do studentów: Czy jeżeli już po zakwalifikowaniu się na studia pojadę dokonać wpisu w wyznaczonym przez dział rekrutacyjny terminie, to czy będę mógł od razu załatwić akademik i/lub złożyć podanie o stypendium socjalne? Jakie dokumenty powinienem ze sobą zabrać, żeby załatwić w/w sprawy? Mam kawał drogi do Krk i nie bardzo uśmiecha mi się jeździć tam kilka razy. Dodatkowo dział rekrutacyjny sam narzuca datę i godzinę dokonania wpisu na studia każdemu kandydatowi.
nie bedziesz mogl, wnioski o akademik/stypendium socjalne pojawiaja sie we wrzesniu w systemie usos
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: Pani_M »

Czy myślicie że jest szansa że próg z lek-dent na CMUJ spadnie do 265 ?
________

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: ________ »

W tamtym roku o ile sie nie myle 267. Moze tak byc, lepiej dla pewnosci zarejestruj sie.

Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: Pani_M »

jezu gdybym sie tam dostała to skakałabym ze szczescia Kombinuje zeby moze pojechac do OKE i zobaczyc czy mi wszystkie punkciki zaliczyli
aa mam jeszcze pytanie czy te ostatnie progi czyli w krk 267 to są z tych oficjalnych list czy uwględniają też ten jak ktoś zrezygmnuje na samym początku i przyjmują zza niego osobę niżej z listy?
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: halidor »

oficjalny wynik
________

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: ________ »

Pani_M pisze:jezu gdybym sie tam dostała to skakałabym ze szczescia Kombinuje zeby moze pojechac do OKE i zobaczyc czy mi wszystkie punkciki zaliczyli
aa mam jeszcze pytanie czy te ostatnie progi czyli w krk 267 to są z tych oficjalnych list czy uwględniają też ten jak ktoś zrezygmnuje na samym początku i przyjmują zza niego osobę niżej z listy?
tak jak Halidor napisał - ostatnia oficjalna lista.

tomituniepasuje
Posty: 51
Rejestracja: 18 maja 2013, o 14:20

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: tomituniepasuje »

per_pedes,
to wszystko oczywiście dopiero po zakwalifikowaniu na kierunek?
Awatar użytkownika
PawelPS
Posty: 123
Rejestracja: 3 lis 2011, o 12:56

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: PawelPS »

Takie pytanie techniczne: jeżeli jest się finalistą OB, a nie laureatem, to w ERK zaznaczyć miejsce 11 i dalsze czy nie dotyczy"?
Awatar użytkownika
paaula
Posty: 1673
Rejestracja: 18 sty 2009, o 21:01

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: paaula »

CMUJ ma jeszcze listy we wrześniu? chodzi o lek-dent
affiche
Posty: 53
Rejestracja: 14 lip 2012, o 12:02

Re: CMUJ Lekarski 2013/14

Post autor: affiche »

Są we wrześniu listy. W zasadzie pod koniec dzwonią po prostu. A czy na lek-dent te 267 to nie jest czasem juz ostatnia ale taka ze pazdziernikowa? Mi sie tak wydaje, w zasadzie na pewno tak jest bo w zeslym roku sie rekrutowalem i ta oficjalna lista to jakos sie skończyła na 268-9

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości