CMUJ Rekrutacja 2014/2015

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: randomlogin »

Bo jak juz jestes na liscie przyjetych, to to ni ma znaczenia. Jak nie potwierdzisz, to miejsce sie zwalnia - przycisk by tylko to dublowal, wiec po co?

york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: york »

tchorz pisze:Ktoś tu pisał,że oni maja swoje teczki czy segregatory wiec przynosisz luzem. Ale głowy nie dam obciąc

nie wiem jak teraz, ale kiedyś miała być biała wiązana teczka i dalej w tych teczkach są papiery studentów
Awatar użytkownika
Smile_Forever
Posty: 1239
Rejestracja: 17 sty 2013, o 18:41

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: Smile_Forever »

Rok temu wzięli ode mnie same dokumenty, ale bądź co bądź w teczce wygodniej je przynieść do dziekanatu
naxii
Posty: 22
Rejestracja: 13 maja 2014, o 14:32

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: naxii »

Mają swoje teczki, no ale wiadomo, że w czymś to trzeba przynieść i w coś włożyć kilka kartek, które Nam dają
Panie bardzo miłe, także się nie stresować
york
Posty: 1902
Rejestracja: 27 gru 2007, o 22:05

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: york »

to się pozmieniało
gabrielaw
Posty: 8
Rejestracja: 27 cze 2014, o 18:07

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: gabrielaw »

też dziś tam byłam, całkiem spoko tylko troszeczkę trzeba było czekać, pewnie spotkałam kilka osób z was chociaż nie jestem tego świadoma, byłam tam jakoś koło 10.30 a wyszłam sama nie wiem, jakoś przed 12
framboise
Posty: 9
Rejestracja: 17 lip 2013, o 14:57

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: framboise »

naxii pisze:Panie bardzo miłe, także się nie stresować
Ja odniosłam inne wrażenie
asdfgasdg
Posty: 123
Rejestracja: 22 mar 2014, o 06:53

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: asdfgasdg »

framboise pisze:
naxii pisze:Panie bardzo miłe, także się nie stresować
Ja odniosłam inne wrażenie
Na pierwszym roku i tak bedziecie chodzic tylko do Pani, ktora siedzi po prawej stronie pod oknem (Ci co byli w dziekanacie to wiedza o kogo chodzi), a ona jest bardzo mila! Reszta kobitek was nie interesuje na razie.

naxii
Posty: 22
Rejestracja: 13 maja 2014, o 14:32

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: naxii »

Ja byłam z 20 po 9, może trochę później, o 10 już wyszłam i wtedy stała już niezła kolejka. Panie były super Uśmiałam się z nimi, pogadałyśmy sobie, z jedną nawet wylądowałyśmy razem pod biurkiem, bo szukałysmy mojego kolczyka, który mi spadł
Bardzo rzeczowo mi wszystko objaśniła moja Pani Wpisowa. Była bardzo pomocna - naprawdę spodziewałam się czego innego po tych opiniach o UJ ( w końcu rok studiowałam w obozie wroga - na AGHu ).
Uczelnia zrobiła na mnie fajne wrażenie na początku Wiadomo, każdy kto miał kontakt z paniami z dziekanatu, to wiedzą, że to państwo w państwie, ale za dzisiejszy profesjonalizm i życzliwość mają u mnie wieeelki plus
Miyo
Posty: 20
Rejestracja: 28 cze 2014, o 12:48

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: Miyo »

A może mi ktoś powiedzieć, gdzie tak wgl odbywają się zajęcia na pierwszym roku? Gdzie warto wynająć mieszkanie? Blisko centrum czy może okolice Prokocimia?
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: randomlogin »

Centrum. Na pierwszym roku to jednoznacznie centrum. Choc to nie znaczy, ze tam warto wynajac mieszkanie, ale o tym bylo wyzej - w centrum latwo sie naciac na stare budownictwo, koszmarnie kosztowne w utrzymaniu jesli chodzi o rachunki.
Awatar użytkownika
anna95
Posty: 165
Rejestracja: 13 sie 2013, o 11:49

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: anna95 »

Miyo, mieszkałam kilka lat w starym budownictwie (kamienica). Plusy - wszędzie blisko, sparcerkiem na Rynek Główny lato - przyjemny chłodek w mieszkaniu, ogromne przestrzenie, wysoko położone sufity. Minusy - zimą szron na drzwiach wejściowych, niektórych oknach, nawet w łazience na oknach. Opłaty za prąd rzędu 1500 zł wzwyż (miałam piece elektryczne nowe).
Trzeba sobie to dobrze skalkulować, aby się nie naciąć.
Obecnie przeprowadziliśmy się i jestem szczęśliwa, że nawet zimą mogę mieć otwarte okno i nie trząść się z zimna Choć początkowo cierpiałam na klaustrofobię, miałam wrażenie, że sufit na mnie spadnie
Miyo
Posty: 20
Rejestracja: 28 cze 2014, o 12:48

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: Miyo »

Dzięki za odp.
Szukam i szukam tych mieszkań, aż mnie głowa rozbolała
Skoro znacie Kraków, to pewnie wiecie, jakie dzielnice są godne polecenia, bezpieczne (tak, żeby nożownicy nie atakowali ), z dobrym dojazdem do centrum. Podzielicie się informacjami?
randomlogin pisze:Na pierwszym roku to jednoznacznie centrum.
A wykłady są na św. Anny, czy gdzieś całkiem indziej?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 62 gości