CMUJ Rekrutacja 2014/2015

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
asdfgasdg
Posty: 123
Rejestracja: 22 mar 2014, o 06:53

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: asdfgasdg »

Miyo pisze:Ja będę próbować na CMUJ. Mam 282 punkty, mam nadzieję, że się dostanę, ale wciąż mam wątpliwości, czy się uda
OMG. :O
Fałszywa skromność, czy ty tak na serio? o.O
Błagam nie idz na moją uczelnię, bo pozniej przez takie osoby jak ty tworza sie legendy, jakie to zadufane w sobie osoby sa na leku w Krakowie
Do zobaczenia w perełkach.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2014, o 11:38 przez asdfgasdg, łącznie zmieniany 1 raz.
Miyo
Posty: 20
Rejestracja: 28 cze 2014, o 12:48

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: Miyo »

Fałszywa skromność, czy ty tak na serio? o.O
Serio
Nasłuchałam się historii o tych dziesiątkach osób, które mają po 300/300 i to chyba przez to ta moja ostrożność.
Błagam nie idz na moja uczelnię
Mam nadzieję, że się na niej spotkamy
jakie to osoby zadufane w sobie osoby sa na leku w Krakowie
mam nadzieję, że to nieprawda, bo to jeden z czynników, przez który zastanawiam się czy nie wybrać innej uczelni Mam nadzieję, że to rzeczywiście tylko legendy
asdfgasdg
Posty: 123
Rejestracja: 22 mar 2014, o 06:53

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: asdfgasdg »

Fałszywa skromność, czy ty tak na serio? o.O
Serio
Nasłuchałam się historii o tych dziesiątkach osób, które mają po 300/300 i to chyba przez to ta moja ostrożność.

Pierwsza lista w 2012 to 281, w 2013 to 280. Proszę Cię.
Błagam nie idz na moja uczelnię
Mam nadzieję, że się na niej spotkamy

Raczej nie, bo już idę sobię na drugi rok leku Także tego. Na pierwszy rok się nie wybieram.
jakie to osoby zadufane w sobie osoby sa na leku w Krakowie
mam nadzieję, że to nieprawda, bo to jeden z czynników, przez który zastanawiam się czy nie wybrać innej uczelni Mam nadzieję, że to rzeczywiście tylko legendy [/quote]

Mój rocznik akurat jest spoko, także to tylko legenda. Ale martwię się o rocznik 2014

Miyo, nie siej paniki, dostaniesz się pewnie z konca pierwszej/ początka drugiej listy. Sama miałam 283 i byłam w tamtym roku 200 któraś.
Ostatnio zmieniony 29 cze 2014, o 11:48 przez asdfgasdg, łącznie zmieniany 1 raz.
Miyo
Posty: 20
Rejestracja: 28 cze 2014, o 12:48

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: Miyo »

Poprawiłaś mi humor
A Ty jesteś na którym roku obecnie?
Miyo
Posty: 20
Rejestracja: 28 cze 2014, o 12:48

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: Miyo »

A Ty jesteś na którym roku obecnie?
Ok, już wiem P
Miyo
Posty: 20
Rejestracja: 28 cze 2014, o 12:48

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: Miyo »

Kto z Was się jeszcze do Krakowa wybiera? Czyżbyśmy byli tylko we czwórkę (olaboga!)?
MrsCytoplazma
Posty: 319
Rejestracja: 6 paź 2011, o 20:08

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: MrsCytoplazma »

A czy na stomę do Krakowa sie ktoś wybiera? Bo ja się zastanawiam czy stoma cmuj czy lek w kato
Awatar użytkownika
anna95
Posty: 165
Rejestracja: 13 sie 2013, o 11:49

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: anna95 »

Ja się wybieram na stomatologię, liczę, że progi nie zwichrują w górę, bo kto je tam wie, licho nie śpi. Składałam papiery tylko na CMUJ, zastanawiałam się dłgo nad lekiem w innych miastach, ale pozostanę wierna Krakowowi
Miaaa
Posty: 74
Rejestracja: 13 lip 2011, o 21:11

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: Miaaa »

MrsCytoplazma pisze:A czy na stomę do Krakowa sie ktoś wybiera? Bo ja się zastanawiam czy stoma cmuj czy lek w kato
Mam taki sam dylemat
MrsCytoplazma
Posty: 319
Rejestracja: 6 paź 2011, o 20:08

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: MrsCytoplazma »

Mi pisze:
MrsCytoplazma pisze:A czy na stomę do Krakowa sie ktoś wybiera? Bo ja się zastanawiam czy stoma cmuj czy lek w kato
Mam taki sam dylemat
Mi , z drugiej strony jest to najpiękniejszy dylemat jaki miałam

DobreOko
Posty: 40
Rejestracja: 19 maja 2014, o 08:47

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: DobreOko »

tak sobie ubzdurałam że z wynikiem 276 mogę się dostać i na WUM i na CMUJ
tylko do końca nie wiem gdzie bardziej chcę
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: tchorz »

Tam gdzie bliżej. no chyba, że wolisz dalej. Mimo wojny co jest lepsze to wg są bardzo podobne. Tylko pewnie w Krakowie dłuzsze czekanie
DobreOko
Posty: 40
Rejestracja: 19 maja 2014, o 08:47

Re: Kto w 2014 na CMUJ? :)

Post autor: DobreOko »

trochę bliżej do krakowa ale nie wiem czy to aż tak ważne
jak patrzę trasę w gogle maps to mi pokazuje ze do krakowa mam 2,5 godz a do warszawy 3,5 godz to nie az tak wielka róznica, a może w warszawie lepsze perspektywy i możliwości w końcu to stolica
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości