Co i jak z dokumentami po zakwalifikowaniu?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
arteczek:)
Posty: 13
Rejestracja: 8 lut 2009, o 18:28

świadectwo

Post autor: arteczek:) »

Oczywiście już zdarzały się przypadki, kiedy pomimo wystarczającej liczby punktów i rejestracji w odpowiednim czasie ktoś wypadał z listy dlatego, że nie doniósł dokumentów. Jednak czy jest to możliwe jeśli dokumenty są niepełne albo nie wszystkie są właśnie oryginałami Da się wydrukować ponownie oryginał świadectwa dojrzałości? Co zrobić jeśli taki dokument się zniszczy albo zginie?
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Co i jak z dokumentami po zakwalifikowaniu?...

Post autor: dzoners »

Nie wie ktoś czy na którąś z uczelni medycznych nie trzeba składać oryginału ukończenia liceum i najlepiej jakby można też było złożyć ten oryginalny odpis zamiast oryginału świadectwa maturalnego?
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: Co i jak z dokumentami po zakwalifikowaniu?...

Post autor: David »

Do Lublina nie trzeba świadectwa ukończenia LO. Do Zabrza- gdzie studiujesz- też nie trzeba, tak przynajmniej wynika z informacji przez nich podanych .

PS: Zabrze przestało się podobać?
lykorz
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Co i jak z dokumentami po zakwalifikowaniu?...

Post autor: dzoners »

To dziwne, że nie wymagają, bo moje siedzi w dziekanacie. Ale tutaj trzeba się przyzwyczaić do tego, że podane informacje nijak mają się do rzeczywistości ]

Podobać sie podoba z 1 małym biofizycznym ale, którego nie widze mozliwości zdać, wiec trzeba szukać alternatyw, jednocześnie walcząc do końca o zdanie tego ]
Awatar użytkownika
Selen
Posty: 109
Rejestracja: 26 cze 2009, o 13:23

Re: Co i jak z dokumentami po zakwalifikowaniu?...

Post autor: Selen »

Do Krakowa świadectwa ukończenia liceum też nie trzeba składać i można dać odpis zamiast oryginału świadectwa maturalnego.
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: Co i jak z dokumentami po zakwalifikowaniu?...

Post autor: Stazystka »

Hmmm.czy jesli z tamtego roku mam wypisane zaswiadczenia lekarskie na poszczegolne uczelnie (uczelnie mi te papiery zwrocily), to domyslam sie, ze moge ponownie takie zaswiaczenie lekarskie wyslac?
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Co i jak z dokumentami po zakwalifikowaniu?...

Post autor: Asillith »

Nie bo zaświadczenie jest ważne jakiś okres i chyba ot jest tylko 3 miesiące czy coś w tym stylu, ale napewno nie rok.
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: Co i jak z dokumentami po zakwalifikowaniu?...

Post autor: Stazystka »

chwila chwila, to data nastepnego badania np 2012 nie jest jednoznaczna z waznoscia zaswiadczenia tak? / szkoda.
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Co i jak z dokumentami po zakwalifikowaniu?...

Post autor: Asillith »

Z tego co się kiedyś dowiadywałam to dla przyjęcia na studia liczy się data wystawienia zaświadczenia a jak już jesteś na studiach to kolejne badanie musisz wykonać po 2012 roku.
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: Co i jak z dokumentami po zakwalifikowaniu?...

Post autor: Stazystka »

to lipa
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Co i jak z dokumentami po zakwalifikowaniu?...

Post autor: stellar »

Nie wiem czy to dobre miejsce na to pytanie, ale.czy listy rankingowe są publikowane w internecie czy trzeba jeździć i je sprawdzać ? Może głupie pytanie, ale nie mam szczerze bladego pojęcia
Awatar użytkownika
Halius
Posty: 332
Rejestracja: 12 lut 2008, o 15:02

Re: Co i jak z dokumentami po zakwalifikowaniu?...

Post autor: Halius »

Listy rankingowe w necie widziałem tylko w Lublinie. Na reszcie uczelni (w Lublinie zresztą też) dostajesz wiadomość na swoim koncie założonym podczas rejestracji, że zostałeś (lub nie) zakwalifikowany i informują cię ile masz czasu żeby dostarczyć komplet dokumentów
Awatar użytkownika
stellar
Posty: 746
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 06:08

Re: Co i jak z dokumentami po zakwalifikowaniu?...

Post autor: stellar »

A no to super
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości