co jest ogonkowi

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
Joanna pirania
Posty: 52
Rejestracja: 4 paź 2007, o 09:30

co jest ogonkowi

Post autor: Joanna pirania »

mam pytanko moje dwie fretki samiczki były w styczniu sterylizowane! i wczoraj zauważyliśmy że z narządów płciowych (wydobywa sie nie dużo) brązowego płynu i nie wiemy czy to po siusianiu im zostaje bo nie zostawiają nigdzie plam, czy to może coś poważnego! Czy fretki tak po prostu mają! nigdy nie zwracaliśmy na to uwagi, ale byliśmy u szczepienia i zauważyliśmy weterynarz przypuszcza ze jest to stan zapalny ale nie jest pewien ponieważ jeszcze nie za bardzo zna sie na fretkach bo jest świeżo początkującym weterynarzem! proszę o pomoc! z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam!
funieczek
Posty: 89
Rejestracja: 17 gru 2007, o 12:56

Re: co jest ogonkowi

Post autor: funieczek »

heey.Wiem że nie za bardzo na temat.Ale z tego co zauważyłam baardzo lubisz frecie. Ale nie będę się oficjalnie na forum wypowiadac jaklbyś mogła to odezwij się na pw
Norbi
Posty: 232
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:05

Re: co jest ogonkowi

Post autor: Norbi »

na stan zapalny jest dość późno.proszę sprawdzić zapach, i czy są przetoki!
Joanna pirania
Posty: 52
Rejestracja: 4 paź 2007, o 09:30

Re: co jest ogonkowi

Post autor: Joanna pirania »

byłam z ogonkami u weta mają zapalenie dróg moczowych! co do fretek to bardzo kocham te małe słodkie ogonki dlatego mam aż trzy! a pisze na forum po to żeby może ktoś inny kto ma jakiś problem mógł przeczytać co myślą na różne tematy posiadacze fretek! po to przecież jest to forum czasami lepiej napisać bo może ktoś też miał podobny problem z ogonkiem i coś mądrego napisze! pozdrawiam
KunaCzarna
Posty: 5
Rejestracja: 30 cze 2008, o 00:20

Re: co jest ogonkowi

Post autor: KunaCzarna »

najlepiej jesli wet przebada mocz, sprawdzi wtedy co i jak. I wtedy da coś przeciwzapalnego, może antybiotyk i freteczka bedzie jak nowo narodzona, tylko teraz trzeba ją wygrzać
Kamila:)
Posty: 74
Rejestracja: 29 gru 2006, o 22:40

Re: co jest ogonkowi

Post autor: Kamila:) »

Dobrze, że już wiesz, co z freciakami:].a tak w ogóle.to nie wszyscy weci znają się dobrze na fretkach, bo są dopiero początkujący:).a więclepiej znalezc takiego, który zna się na nich dobrze, bo będzie wiadomo, że frecia jest w dobrych rękach i nic jej się nie stnie:]pozdrawiam:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości