Co położyc na dno klatki??

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
funcia
Posty: 26
Rejestracja: 6 paź 2007, o 20:03

Re: Co położyc na dno klatki??

Post autor: funcia »

Najlepszy jest koc albo bluzy miękkie
Norbi
Posty: 232
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:05

Re: Co położyc na dno klatki??

Post autor: Norbi »

problem tylko jeśli zwierzak załatwi swoją potrzebę lub rozniesie mięsko, wtedy trzeba prać i zastęprzych szukaća z gumoleum jest łatwa robota jeśli chodzi o czyszczenie
funcia
Posty: 26
Rejestracja: 6 paź 2007, o 20:03

Re: Co położyc na dno klatki??

Post autor: funcia »

Ale kocyk jest bardziej miękki.A właściciel który dba o swoją fretkę powinien zmieniać jej koc co (1-2tyg).Fretki łatwo da się nauczyć żeby korzystały z kuwetki
kama945
Posty: 10
Rejestracja: 13 paź 2008, o 17:42

Re: Co położyc na dno klatki??

Post autor: kama945 »

ja tam klade na spod kocyka ale zmieniam go raz w tygodniu nawet niewiem po co bo moj czesio biega luzem po domu
funieczek
Posty: 89
Rejestracja: 17 gru 2007, o 12:56

Re: Co położyc na dno klatki??

Post autor: funieczek »

ja mojej też kocyk daje albo jakąś bluze miękką. Ale moja po domu nie lata bo jakbym wróciła ze szkoły to bym chaty nie poznała(po domu biega ale wtedy kiedy ja jestem)
olek12-98
Posty: 11
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 17:17

Re: Co położyc na dno klatki??

Post autor: olek12-98 »

Mam pytanko:

Jeśli frecia mieszka w klatce(oczywiście jest często wypuszczana) ma kuwetę w klatce, a kiedy jest po za nią i jej się zachce.jak to zrobić żeby nie załatwiła się na dywan? umieścić kuwetę na zewnątrz?

A, i czy frecia może korzystać z tej samej kuwety co kot?

[ Dodano: Czw Kwi 16, 2009 17:39 ]
Mam pytanko:

Jeśli frecia mieszka w klatce(oczywiście jest często wypuszczana) ma kuwetę w klatce, a kiedy jest po za nią i jej się zachce.jak to zrobić żeby nie załatwiła się na dywan? umieścić kuwetę na zewnątrz?

A, i czy frecia może korzystać z tej samej kuwety co kot?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości