Co to za zwierzę ?

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
lis

Co to za zwierzę ?

Post autor: lis »

Witam.
Niedawno wróciłem z wakacji we Włoszech, byłem na pólwyspie Gargano, mieszkałem na campingu. Nocą do namiotów podkradał sie jakis zwierzak ,któremu nawet ktos zrobił zdjęcie. Wygladał jak mały lisek lub pies .Ludzi zbytnio sie nie bał, ale szybko znikał gdy ktos usiłował sie zbliŻyć .Ja go nie widziałem mimo ,Że przez kilka wieczorówpolowałem z aparatem. Ze zdjecia, które zrobił ktoś inny wynikało ,Że moŻe to być np. szakal ,ale miał bardzo cienki ogonek.
Po kilku dniach wyszedlem na szczyt zbocza, którym kończył sie camping i zobaczyłem norę, a przy niej zabitegoszakala Popatrzcie na zdjęcia.
1.jpg
2.jpg
Ale to wcale nie jest podobne do typowego szakala. !. Ma cienki krótki ogonek
Zabiły go prawdopodobnie trzy psy które pojawiały sie od czasu do czasu na campingu ,niezbyt duŻe, ale agresywne, a które widziałem kilka razy koło nory.
Kto mi pomoŻe rozwiązać zagadkę.? MoŻe to zwykły pies, tórego zagryzł właściciel nory? Ale po tym jak go go znalazłem nikt juz w obozieszakala nie widział. A moze to jakis mieszaniec?
agapisa

Re: Co to za zwierzę ?

Post autor: agapisa »

Czy nie jest to to samo?
Awatar użytkownika
MiRACiDiUM
Posty: 892
Rejestracja: 20 wrz 2005, o 01:00

Re: Co to za zwierzę ?

Post autor: MiRACiDiUM »

Moje pierwsze skojarzenie na widok tego zdjęcia: UFO.
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: Co to za zwierzę ?

Post autor: muppet »

bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee To mi wygląda na małego wilkołaka.
Awatar użytkownika
malwka
Posty: 536
Rejestracja: 30 lip 2006, o 13:16

Re: Co to za zwierzę ?

Post autor: malwka »

wydaje mi się, że to zwykły piesktórynie ma kawałka pyszczka.
Jynx

Re: Co to za zwierzę ?

Post autor: Jynx »

To jest fotomontaŻ, mięśnie na ramionach nienaruszone, a korpus objedzony.
Najprawdopodobniej tak wyglądał Homo dracula.

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości