Czy wybrać analitykę medyczną

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Maturzystka1928o
Posty: 1
Rejestracja: 3 lip 2019, o 10:42

Czy wybrać analitykę medyczną

Post autor: Maturzystka1928o »

Już jutro wyniki matury, ehh tak szybko mineło... :o
Według moich obliczeń jeżeli oczywiście zdam polski xd mam duże szanse żeby dostać się na analitykę medyczną, byłam pewna że chce iść do Wrocławia na UM ale patrząc na listy rankingowe znajduje sie on dosc nisko a do tego spadl w ostatnim roku na dalszą pozycje. Stad własnie ten post, zaczełam zastanawiać się jeszcze nad Lublinem ale tak szczerze to nie przekonuje mnie to miasto, jednak jest dużo bliżej (jestem z Rzeszowa) czy ktoś może się podzielić się opinia na temat tego kierunku studiów? czy wogóle warto? a jezeli tak to gdzie?
I jeż li to nie problem to możecie napisać z jakimi wynikami z matury się dostaliście?
o i osoby które są na jakimś pokrewnym kierunku też mogą podzielic sie opiniami, bo jeszcze nie zdecydowałam czy to napewno dla mnie (myślałam jeszcze o biotechnologii i mikrobiologii)
Dziekuję za pomoc
Pozdrawiam. :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość