co zrobic jak bede w pracy

malgos28

co zrobic jak bede w pracy

Post autor: malgos28 »

witam. mam zamiar kupic szynszylka ale nie jestem pewna. mieszkam w bloku i pracuje. mieszkanie jest wtedy puste. jesli wyjde do pracy to czy jest mozliwosc ze ten czas szynszylek przespi. bo sie naczytalam ze wiekszosc dnia szynszylki spia. oczywiscie jakbym wrocila to bym go wypuszczala i spaedzala z nim czas. czy to wystarczy aha i czy moglabym go na noc zostawic zamknietego w klatce bo sie boje o kable i meble. prosze o odpowiedz
malgos28

Re: co zrobic jak bede w pracy

Post autor: malgos28 »

chyba juz wiem, czytalam dalej,
sisi88
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2007, o 08:08

Re: co zrobic jak bede w pracy

Post autor: sisi88 »

ja kiedy wychodze do pracy to w tym czasie moj szynszyl spi kiedy wracam w domu to czeka wtedy jak piesek czeka na mnie poglaskam go pogadam do niego i idzie dalej spac :] hehe a pod wieczor wypuszczam go na ok 3 godzinki zeby sobie pobiegal na noc jest w klatce. Lepiej nie zostawiac szynszylka bez opieki na noc bo to jest nie bezpieczne. Na pewno poprzegryzal by Ci kable a na dodatek jemu mogla by sie stac jakas krzywda. Wiec najbezpieczniej bedzie jest na noc zostanie w klatce
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: co zrobic jak bede w pracy

Post autor: Mysia »

ja do pracy jeszcze nie chodzę (jak widac po mom wieku)) ale chodzę do szkoły muzycznej. no i ogólnej) mama w pracy , tata w pracy, braw też w szkole, szynszyla z myszą sama w domu) niec się jej nie stanie. jak ją będziesz wypuszczać to ok) moja jak przebiega 30 min. w kółko to potem idzie spać. i tak śmiesznie śpi)
nie radziłam by jej zostawiać na noc wypuszczonbą. codzi o kable i o dprzątanie. one zostawiają odchody wszędzie. naprawdę! i jakbyś ją wypuściła w pokoju to jak byś się obudziła to niewykluczone, że nadepniesz na małą kupkę.
pozdrawiam)
sisi88
Posty: 99
Rejestracja: 17 paź 2007, o 08:08

Re: co zrobic jak bede w pracy

Post autor: sisi88 »

no a nadepniecie w kupke po przebudzeniu to raczej nie jest mila sprawa:P zreszta kiedy Ciebie nie bedzie w domu Twoj pupilek bedzie wtedy slodko spal
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość