Co zrobic ???

Porady studentów, dzielimy się informacjami ze studiów przyrodniczych, w szczególności medycznych i pozostałych. Pomoc w wyborze kierunku studiów.
olinek
Posty: 10
Rejestracja: 20 maja 2010, o 20:40

Co zrobic ???

Post autor: olinek »

Przeliczyłem trochę swój wynik z biologi i mam wynik
65% i 90 % z chemii rozszerzonej
Składałem tylko na medycynę ale już jestem pewien że się nie dostanę.
Wiem że w Krakowie jest jeszcze rejestracja otwarta więc moje pytanie brzmi.
Czy jest jakiś kierunek który pomoże mi trochę przygotować się do matury?
Czy lepiej ten czas przesiedzieć w domu i zakuwać samemu.
Proszę przeważnie o odpowiedzi osoby które poprawiały i poprawiły maturę.
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: Co zrobic ???

Post autor: ulala »

hmm an lek to nie ma szans nie wiem tylko jaki byl próg w Zabrzu- bo tam jest najniższy. pozostale miasta odpadaja

co do tego czy studia czy nie to sprawa indywidualna. wiem po znajomych- obojetnie czy [poprawiajac jestes na stomie, analityce medycznej, farmacji to i tak masz taki nawal pracy ze ciezko sie zmobilizowac. bo albo uczysz sie do kolosa albo do matury a to ciazki wybor. moi znajomi, ktorzy wybrali studia medyczne, poszli na mature na zywiol, byla wielka improwizacja.
chemia i biola na stomie jest ograniczona do paru zagadnien, wiec raczej ci sie nie przyda. opieraja sie na takze na tematach o ktorcy w lo nie slyszales. analityka tym bardziej.

ja bym szla do pracy. przychodzilabym tak samo zmeczona jak po byciu na uczelni, ale nie musialabym juz uczyc sie w domu, wiec uczylabym sie do matury
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Co zrobic ???

Post autor: Mihhu »

Katowice 2009-168
Katowice 2008-158
Jeżeli nie starczy mi punktów to idę na jeden semestr na biotechnologię, skosztować studenckiego życia i być może nauczyć się czegoś, a od lutego nauka do matury. Podobno materiał na biotechu w pierwszym roku wiąże się trochę z tym z liceum.
elisse
Posty: 61
Rejestracja: 11 cze 2009, o 19:22

Re: Co zrobic ???

Post autor: elisse »

No bo to nie jest tak, że pójdziesz na chemię na uniwersytet i już nie będziesz musiał jej powtarzać do matury bo tam jest trochę inny materiał. wydaje mi się, że trudno o taki kierunek.
Awatar użytkownika
imagiine
Posty: 83
Rejestracja: 8 paź 2009, o 16:52

Re: Co zrobic ???

Post autor: imagiine »

Domyślam się, że zależy ci przede wszystkim na poprawie wyniku z biologii. Dlatego radzę zostać w domu, na studiach będziesz miał nawał pracy i ciężko będzie ci przygotować się jeszcze do matury.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości