Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie na studia?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: Korczaszko »

a Ciebie interesuje med. wet.? wiesz ja się wypowiedziałam nie na temat walcząc z dyskryminacją ludzi zmierzających na coś innego niż lek.
a co jest jeszcze pokrewnego nie wiem. studenci med. wet. polecili mi zootechnikę. osoba zimująca na biotechnologii praktycznie nic nie miała przepisane.
piter_zdw
Posty: 27
Rejestracja: 10 sty 2007, o 19:54

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: piter_zdw »

Znam dobrze osobę która studiuje zootechnike we wrocku i ponoć nie jest za ciekawie
Jest to mój kolega i ostatnio jako odpowiedź na pytanie:jak studia? Dużo nauki ? odpowiedział:no wiesz kiedy sie studiuje to sie studiuje, a kiedy sie uczy to sie uczy(miał tu na myśli sesje Więc mnie to jakoś nie przekonuje /
konturek

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: konturek »

Za to brat mojej koleżanki studiuje zootechnikę i jest bardzo zadowolony, widać zależy od człowieka i miasta.
jakub89
Posty: 59
Rejestracja: 6 maja 2008, o 17:16

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: jakub89 »

Ja myśle o medycynie ale jak się nie dostane to nie będzię tragedii. Złożyłem jeszcze na farmacje, analityke medyczną, biotechnologię i chemie. W takej kolejności będe brał je pod uwage. Wiadomo że priorytetem jest medycyna ale jak ma być tak będzie. Zobacze jak mi się dalej ułoży i jeśli nie odnajdę się na innych studiach to wtedy będe próbował jeszcze raz.
aaa180
Posty: 49
Rejestracja: 13 sie 2006, o 16:19

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: aaa180 »

ja spędzę zastępczo rok na położnictwie.zobaczymy co dalej.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: Padre Morf »

180 niezły kierunek Położnictwo daje niezłą przyszłość jeśli umiesz sie ustawić.
aaa180
Posty: 49
Rejestracja: 13 sie 2006, o 16:19

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: aaa180 »

dobrze słyszeć
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: Padre Morf »

teraz sporo położnych zatrudnia sie w prywatnych szkołach rodzenia i klinikach położniczo-ginekologicznych. Do tego dochodzą tzw. porody domowe.
elliott
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2008, o 16:15

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: elliott »

Nie ma takiej opcji, bo oczywiście dostanę się na medycynę
A tak serio to nie wiem, jakoś nie bawi mnie rozpoczynanie czegoś, co tak czy inaczej za rok rzuce. Może po prostu przebimbam sobie rok i wreszcie nie będę musiała się uczyć (wiecie, tak dzień w dzien do szkoły, lekcje i zadania domowe, wiadomo, że do matory nie uczysz się od razu we wrześniu) tylko pójde do pracy, pozwiedzam troche świata, pokończę wszystkie kursy instruktorskie i ratownicze itp
Ale jeśli juz mam iść na studia, to pójde na fizykę, najlepiej nanotechnologia, jak KhaymanO_o.
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: Khayman00 »

elliott pisze:Ale jeśli juz mam iść na studia, to pójde na fizykę, najlepiej nanotechnologia, jak KhaymanO_o.
w razie czego czekam , a skąd to zainteresowanie nano?
sahara_reindeer
Posty: 96
Rejestracja: 12 maja 2008, o 16:33

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: sahara_reindeer »

Ja nie wiem co to ludziom z tą nanotechnologią odbiło Znajomy też się tam wybiera, a ma ze 230pkt i spokojnie na lekarski by się dostał, ale nie chce.
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: lung »

Nie kazdy chce byc lekarzem, czy to takie dziwne ?
dingbat
Posty: 226
Rejestracja: 17 maja 2008, o 09:14

Re: Co zrobicie jeśli się nie dostaniecie?

Post autor: dingbat »

ogolnie, to dziwna sytuacja ma miejsce na biol-chemach. tam zawsze najlepsi uczniowie sa obligowani do pojscia na AMy. chocby nigdy wczesniej o tym nie mysleli, majac dobre oceny, dobre wyniki matur wkolo wszyscy trabia, ze wypadaloby pojsc na medycyne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości