Cóż, spróbujemy za rok :)

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
dna1992
Posty: 9
Rejestracja: 3 lip 2013, o 17:29

Re: Cóż, spróbujemy za rok :)

Post autor: dna1992 »

niedostepna, masz 100% rację ! Podczas przygotowań nie ma sensu rozwodzić się nad tym, że nam się nie uda i od samego startu stracić motywację zaprzątając sobie głowę czarnymi myślami. Oczywiście jest prawdopodobne, że może nam się nie poszczęścić, ale skoro podjęliśmy już walkę o wymarzone studia, warto jest podejść do tego z entuzjazmem i wiarą we własne możliwości )
p.s niedostepna, gratuluję wyników i dostania się! zostałaś na ten roku w domu ?
ich_bin
Posty: 191
Rejestracja: 2 sty 2011, o 10:54

Re: Cóż, spróbujemy za rok :)

Post autor: ich_bin »

Tak, zostałam w domu Ja się w pewnym momencie nastawiłam już tylko na farmę i jeszcze z wrześniowych list, przez to przed nosem przeleciała mi wymarzona stoma w Poznaniu.
Awatar użytkownika
dzasta94
Posty: 55
Rejestracja: 17 lip 2013, o 09:54

Re: Cóż, spróbujemy za rok :)

Post autor: dzasta94 »

Jak się cieszę, że trafiłam na ten wątek) Czytając wasze posty, czuję, że nie jestem sama)
jestem tegoroczną maturzystką. Z biologii czułam się na prawdę dobra ( startowałam w Olimpiadzie Biologicznej). Po maturze z chemii byłam załamana, wydawało mi się, że wszystko pomieszałam. Po biologii byłam najszczęśliwszą osobą na świecie, maturę rozwiązywałam z przyjemnością i bez większych problemów. Wyniki kompletnie nie odzwierciedliły moich przeczuć( ( 83% chem i ku wielkiemu zaskoczeniu cholerne 77% z bio )
Oczywiście poprawiam za rok, a ze zostaję w domu to biorę dodatkowo matmę rozszerzoną. Przygotowania do matmy zaczynam w połowie sierpnia+korki od września, a co do bio i chem to jeszcze nie mam planu nauki)
Fajnie by było się spotkać z wami wszystkimi
Mam nadzieję i życzę nam, abyśmy za rok byli wszyscy studentami medycyny"
Awatar użytkownika
smile22
Posty: 269
Rejestracja: 12 lip 2012, o 14:02

Re: Cóż, spróbujemy za rok :)

Post autor: smile22 »

dzasta94, a o jakim mieście głównie myślisz?
Awatar użytkownika
Decapitated
Posty: 32
Rejestracja: 28 gru 2011, o 10:50

Re: Cóż, spróbujemy za rok :)

Post autor: Decapitated »

Faktycznie, Pyłka-Gutowska dopiero od 29.08. Byłem przekonany, że od 5.08 oO.

Awatar użytkownika
smile22
Posty: 269
Rejestracja: 12 lip 2012, o 14:02

Re: Cóż, spróbujemy za rok :)

Post autor: smile22 »

Trzeba zapamiętać datę
Awatar użytkownika
dzasta94
Posty: 55
Rejestracja: 17 lip 2013, o 09:54

Re: Cóż, spróbujemy za rok :)

Post autor: dzasta94 »

Smile22- witam Cię ponownie
Myślę poważnie o Łodzi, ale nie pogardzę Bydgoszczą lub Białymstokiem, ewentualnie Lublin
a Ty?
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Cóż, spróbujemy za rok :)

Post autor: Passiflora »

O, jak miło Coraz więcej poprawiających osób.
Ja cały czas biję się z myślami, czy mam poprawiać. Tym bardziej, że nie chcę zostać w domu na kolejny rok, chyba bym zwariowała
Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w praniu", bo jednak myślę, że studia będą ważniejsze niż powtórki. Chyba, że starczy czasu i na to, i na to to podejdę do poprawy.

Awatar użytkownika
smile22
Posty: 269
Rejestracja: 12 lip 2012, o 14:02

Re: Cóż, spróbujemy za rok :)

Post autor: smile22 »

dzasta94 pisze:Smile22- witam Cię ponownie
Myślę poważnie o Łodzi, ale nie pogardzę Bydgoszczą lub Białymstokiem, ewentualnie Lublin
a Ty?
Chciałabym dostać się do Warszawy, ale też biorę pod uwagę Białystok, w ostateczności gdziekolwiek.


Passiflora, na jaki kierunek wybierasz się?
Awatar użytkownika
dzasta94
Posty: 55
Rejestracja: 17 lip 2013, o 09:54

Re: Cóż, spróbujemy za rok :)

Post autor: dzasta94 »

może to pytanie się już znalazło, ale mam pytanie z czego najlepiej korzystać do nauki. Ja planuję zakupić nowy zestaw WITOWSKIEGO biologia+chemia) Persona, książki Operon (I-III), mam stare repetytorium Ewy Pyłki- Gutowskiej, Ville-go i co jeszcze?
Awatar użytkownika
smile22
Posty: 269
Rejestracja: 12 lip 2012, o 14:02

Re: Cóż, spróbujemy za rok :)

Post autor: smile22 »

Polecam serię Trening przed maturą Barbary Bukały wyd. Omega + zbiory z tego wydawnictwa.
Awatar użytkownika
dzasta94
Posty: 55
Rejestracja: 17 lip 2013, o 09:54

Re: Cóż, spróbujemy za rok :)

Post autor: dzasta94 »

Musze sprawdzić ile cała seria kosztujęD
Awatar użytkownika
Passiflora
Posty: 1469
Rejestracja: 2 lip 2012, o 17:42

Re: Cóż, spróbujemy za rok :)

Post autor: Passiflora »

dzasta94 pisze:Musze sprawdzić ile cała seria kosztujęD
Coś w okolicach 200zł

smile22, wybieram się na analitykę medyczną do Bydgoszczy.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość