cytoszkielet a choroby skóry

Wątki i posty o tematyce przyrodniczej, niepasujące do pozostałych kategorii wyodrębnionych na forum przyrodniczym
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

cytoszkielet a choroby skóry

Post autor: muppet »

Gdyby ktoś natknął sie na info w necie na temat Choroby związane z nieprawidłowością budowy i funkcji cytoszkieletu - patologia skóry i zamiescil linka to bylabym wdzieczna
prazm
Posty: 385
Rejestracja: 27 wrz 2006, o 13:22

Re: cytoszkielet a choroby skóry

Post autor: prazm »

POszukaj - dystrofia mięśniowa typu Duchena i dystrofia mięśniowa typu Beckera.
Mili
Posty: 193
Rejestracja: 14 wrz 2006, o 11:55

Re: cytoszkielet a choroby skóry

Post autor: Mili »

dystrofie to nie patologie skóry. poszukaj czegoś na temat: Zwykłego pęcherzowego oddzielenia się naskórka: epidermolysis bullosa simplex. To najbardziej typowy przykład
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: cytoszkielet a choroby skóry

Post autor: muppet »

O tej patologii Mili juz wiem. Ale ja mam przygotowac referat i glupio tak gadac o jednej rzeczy przez 15 min. Dzieki za pomoc w kazdym razie i prosze o dalsze wskazówki
Mili
Posty: 193
Rejestracja: 14 wrz 2006, o 11:55

Re: cytoszkielet a choroby skóry

Post autor: Mili »

chyba wiem co to za referat. ale nie musisz się ograniczać do patologii skóry. W tym temacie powinnaś zawrzeć dystrofie mięśniowe jak radził Prazm, Niepłodność mężczyzn - wadliwa struktura plemnika, zespół Kartagenera, różne typy zaburzeń budowy krwinek (m.in. anemia sierpowata). Temat jest brdzo obszerny - braknie ci tych 15 minut, a niestety moga nie pozwolić ci dokończyć - jak sie włączy stoper to koniec Powodzenia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 3 gości